XX Forum Termomodernizacja 2020 – Zaproszenie

„STRATEGIA TERMOMODERNIZACJI BUDYNKÓW”

31 marca 2020 r., budynek Tower-Service ul. Tytusa Chałubińskiego 8, Warszawa

Już po raz dwudziesty Zrzeszenie Audytorów Energetycznych zaprasza przedstawicieli świata polityki, gospodarki, nauki i biznesu na Forum Termomodernizacja do Warszawy. Forum Termomodernizacja to nie tylko wymiana doświadczeń i opinii, ale także możliwość dyskusji na temat nowych trendów w energetyce, innowacyjnych technologii wykorzystywanych w  budownictwie oraz rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej.

Coroczne spotkanie gromadzi audytorów, projektantów, przedstawicieli wyższych uczelni technicznych oraz innych specjalistów z obszaru efektywności energetycznej, a udział biorą także przedstawiciele ministerstw i instytucji kierujących działaniami dotyczącymi efektywności energetycznej.

Program oraz więcej informacji znajduje się na stronie internetowej ZAE.

Zgłoszenie uczestnictwa w FORUM odbywa się on-line za pomocą formularza elektronicznego zamieszczonego na stronie Zrzeszenia Audytorów Energetycznych formularz zgłoszeniowy.

Koszt uczestnictwa w FORUM wynosi:

  • dla Członka Zrzeszenia z opłaconymi bieżącymi składkami 120 zł brutto,
  • dla pozostałych osób 220 zł brutto.

Ze względów organizacyjnych wpłaty prosimy dokonywać wyłącznie na konto bankowe ZAE: ING Bank Śląski nr 07 1050 1038 1000 0022 3616 2661.

Termin przyjmowania zgłoszeń i wpłat mija 19 marca 2020 r.

Z uwagi na duże zainteresowanie tematyką spotkania, o możliwości uczestnictwa w FORUM decyduje data wpłynięcia zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty za uczestnictwo.

Bezpłatna prenumerata