PNO „KRUP”: Asystent/Asystentka projektanta instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • udział w sporządzaniu dokumentacji budowlanych, wykonawczych i powykonawczych pełnego profilu branży sanitarnej (sieci, instalacje wewnętrzne: wodkan, grzewcze, chłodnicze, wentylacyjne, przeciwpożarowe)
  • docelowo samodzielne opracowanie dokumentacji projektowych
  • udział w pracach wykonawczych firmy w tym pełnienie obowiązków asystenta kierownika robót
  • analiza energetyczna obiektów projektowanych i istniejących
  • udział w inwentaryzacjach i wizjach lokalnych
  • kontakt z innymi członkami zespołu, innymi branżystami, kontakt ze zleceniodawcami

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie inżynierskie na kierunku inżynieria środowiska; specjalizacje: ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja, lub inżynieria wodna i kanalizacyjna / alternatywnie kierunki pokrewne – dotyczy również osób na ostatnich latach studiów i studiujących drugi stopień
  • znajomość środowiska AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość programów branżowych: Ventpack, Audytor, InstalSoft, Profil Koordynator.
  • mile widziana znajomość programów AutoCAD MEP i Revit
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • pracę w zespole o ugruntowanej pozycji na rynku usług inżynierskich, o ogromnym doświadczeniu i szerokim spektrum działania
  • pracę w nieco zwariowanym zespole o luźnym podejściu do życia ale z zachowaniem pełnego profesjonalizmu i zaangażowania w pracę
  • możliwość zdobycia doświadczeń pełnego profilu branży sanitarnej jak również możliwość zdobycia doświadczeń na budowie dla potrzeb aplikowania o nadanie uprawnień budowlanych
  • stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
  • dla osób wciąż studiujących wsparcie w tym zakresie
  • możliwość współfinansowania kursów, szkoleń, rozwoju pracowników
  • zapewniamy stanowisko pracy z pełnym oprogramowaniem niezbędnym do powierzonych obowiązków z możliwością dostosowania go do preferencji pracownika
  • możliwość zapewnienia okresowego/tymczasowego noclegu na terenie firmy