Polenergia Fotowoltaika: Specjalista/ka ds. Instalacji Pomp Ciepła

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przedmiarów prac instalacji
  • Dobór komponentów do projektów instalacji pomp ciepła
  • Przygotowywanie kalkulacji i zestawień materiałów do kosztorysów
  • Wykonywanie schematów technologicznych instalacji
  • Wsparcie oraz doradztwo techniczne doradców techniczno-handlowych

Nasze wymagania

  • Ukończone studia inżynierskie o specjalności ogrzewnictwo/klimatyzacja/chłodnictwo bądź pokrewne
  • Wiedza techniczna z zakresu instalacji pomp ciepła
  • Doświadczenie w doborze osprzętu kotłowni, urządzeń instalacji grzewczych, pomp ciepła
  • Posiadanie wiedzy w zakresie wymagań dla projektowania i eksploatacji instalacji grzewczych
  • Znajomość rynku pomp ciepła i jego bieżące śledzenie

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży budowlanej
  • Doświadczenie w projektowaniu instalacji HVAC

To oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Lekcje języka angielskiego na miejscu
  • Zniżki na produkty firmowe
  • Karta Multisport
  • Program MultiLife
  • Zajęcia z medytacji na miejscu