Nagroda Stowarzyszenia Sport Biznes Polska dla Immergas

Firma Immergas została uhonorowana nagrodą w konkursie Stowarzyszenie Sport Biznes Polska w kategorii Projekt Sponsoringowy Roku 2023 za współpracę sponsoringową z klubem siatkarskim Projekt Warszawa. Ta prestiżowa nagroda, przyznana przez Stowarzyszenie Sport Biznes Polska, jest dowodem uznania dla inicjatywy Immergas, która łączy pasję do sportu z zaangażowaniem w promowanie ekologicznych rozwiązań grzewczych.

Współpraca między Immergas Polska a Projekt Warszawa to nie tylko strategia marketingowa, ale przede wszystkim platforma do edukacji społecznej i promocji zdrowego stylu życia. Projekt Immergas skupiał się na promowaniu zalet hybrydowych pomp ciepła i kotłów gazowych jako ekologicznych i efektywnych rozwiązań grzewczych, łącząc te działania z pasją do sportu.

Głównym celem współpracy było wzmocnienie rozpoznawalności marki Immergas oraz promowanie świadomości ekologicznej wśród szerokiej grupy odbiorców – kibiców drużyny. Realizacja tego celu była możliwa dzięki serii działań aktywacyjnych, w tym quizom edukacyjnym z udziałem zawodników, konkursom dla kibiców oraz kampanii reklamowej wykorzystującej wizerunki siatkarzy. Współpraca z Projekt Warszawa przyniosła Immergas szereg korzyści zarówno w zakresie promocji marki, jak i wzrostu świadomości ekologicznej. Odnotowano znaczący wzrost obserwujących profile w mediach społecznościowych oraz interakcji z postami. Ponadto, kampanie promocyjne z udziałem zawodników miały pozytywny wpływ na wizerunek Immergas jako firmy odpowiedzialnej społecznie i zaangażowanej w promowanie zdrowego stylu życia.

Bezpłatna prenumerata