Geberit wśród wystawców na 4 Design Days

13 000 m2 powierzchni ekspozycyjnej, 10 000 gości biznesowych, 300 wystawców, 4 dni i 25 000 miłośników designu. W dniach 6-9 lutego 2020 Katowice będą gospodarzem 4 Design Days. Wydarzenie, jak co roku, przyciągnie liczne grono architektów, developerów, inżynierów i dekoratorów wnętrz. Grupa Geberit zaprasza na stoisko B1.45 w hali B, gdzie czekać będą nowości produktowe oraz niespodzianki.

Goście specjalni na stoisku firmowym Geberit

Ważnym punktem targów będą panele eksperckie z udziałem światowej sławy ekspertów. W czwartek, 6 lutego o godz. 13.00 prelekcję wygłosi Marcin Szczelina. Ten krytyk designu i architektury, ekspert europejskiej nagrody Mies van der Rohe Award, znany jest m. in. z takich wystaw, jak Let’s talk about garbage na Biennale w Wenecji czy Ośmieceni w Centrum Nauki Kopernik. Podczas wystąpienia poruszy kwestię odpowiedzialności architektów za stan środowiska naturalnego oraz sposobach kulturalnej walki o czystą planetę. 

Wiele inspiracji dostarczy z pewnością także wystąpienie Roberta Koniecznego – jednego z najbardziej utytułowanych architektów w Polsce, szefa biura KWK Promes powstałego w 1999 roku, a od 2019 roku – członka Francuskiej Akademii Architektury (Académie d’Architecture). Spotkanie z Robertem Koniecznym 8 lutego o 13.30 w ekskluzywnej strefie Grupy Geberit pt. „Design meets function”.

Godna uwagi jest również sama strefa Geberit, zaprojektowana specjalnie na targi 4 Design Days przez Annę Niedopytalską oraz Beatę Smulską. Wcześniej obie architektki pracowały przy budowie nowego centrum szkoleniowo-kompetencyjnego Geberit w Krakowie-Modlnicznce. 

Czego mogą spodziewać się odwiedzający? – To będzie zupełnie nowa forma przestrzeni. Zaprezentujemy rozwiązania, których do tej pory nie było. To będzie nawiązanie do targów w Mediolanie. Mogę zapewnić też o jeszcze jednym: podczas V edycji 4 Design Days stoisko Geberit będzie opierało się o nowości. Jakie? To pozostanie naszą tajemnicą. Zapraszam Państwa do odwiedzin i przekonania się na własne oczy! – zachęca Maciej Jankiel, opiekun Salonu Geberit w Krakowie.

4 Design Days potrwają od 6 do 9 lutego 2020, w godz. 10-18. Czwartek oraz piątek przeznaczone są dla B2B, na sobotę i niedzielę zaplanowano drzwi otwarte. Targi odbywać się będą w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku, plac Sławika i Antalla 1, Katowice.

Rejestracja

Bezpłatna prenumerata