Zymetric: Doradca techniczny ds. komercyjnych pomp ciepła

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z założonym planem sprzedażowym
  • doradztwo techniczne w zakresie doboru pomp ciepła dużych wydajności
  • przygotowywanie doborów technicznych
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych
  • pozyskiwania nowych klientów i obszarów sprzedaży (B2B)
  • współpraca i utrzymywanie regularnych kontaktów z klientami firmy (instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci instalacji)
  • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach i przetargach
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych, technicznych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (OZE/ogrzewnictwo/klimatyzacja/wentylacja)
  • doświadczenie w pracy w branży HVAC (preferowane w sprzedaży pomp ciepła)
  • znajomość zagadnień z dziedziny OZE
  • znajomość pakietu MS Office (mile widziane środowiska AutoCad)
  • ważne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja własnej pracy
  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • rozwój osobisty i zawodowy
  • możliwości realizacji ambitnych zadań oraz projektów
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia prac