DEPARTAMENT ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII: Inżynier projektant – pompy ciepła

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla działu handlowego
  • Prowadzenie szkoleń z wiedzy o pompach ciepła
  • Sporządzanie dokumentacji projektowej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Bieżąca kontrola i koordynacja dokumentacji związanej z obsługą projektów
  • Czynny udział w projektach realizowanych w firmie
  • Wdrażanie nowych rozwiązań technicznych optymalizujących realizowane projekty
  • Zakup komponentów i logistyka
  • Doradztwo w zakresie rozwiązań technologicznych
  • Wyceny pomp zarówno dla konsumentów jak i rozwiązań przemysłowych
  • Rekrutacja i koordynowanie ekip montażowych

Nasze wymagania

  • Wiedza techniczna z zakresu pomp ciepła
  • Wysoki poziom odpowiedzialności i samodzielności w działaniu oraz zaangażowanie
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Dobra organizacja pracy własnej i współpracy z zespołem

To oferujemy

  • przyjazna atmosfera w pracy
  • stabilne zatrudnienie
  • wysokie zarobki
  • nowoczesne biuro w prestiżowej lokalizacji
  • Możliwość awansu i rozwoju osobistego
  • Szkolenia
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy komputer i telefon służbowy
  • Pyszna kawa/herbata
  • Praca w dogodnej i prestiżowej lokalizacji