Grupa SBS szykuje się prężnie do wydarzeń 2018 roku

W swoim harmonogramie ma wiele interesujących propozycji dla swoich Partnerów, Dostawców i Instalatorów. Jednymi z nich są kolejna edycja Programu Integris+, udział w targach INSTALACJE w Poznaniu, a także szkolenia dla Instalatorów z marek domowych SBS.
Zmiany wprowadzone w Integris+ 2018, są bezpośrednią odpowiedzią na głosy pochodzące od Hurtowni Grupy SBS oraz współpracujących z nimi firm instalatorskich i handlowych. Oprócz dostępnych do tej pory narzędzi ręcznych, elektronarzędzi, strojów roboczych oraz wprowadzonych w 2017 roku samochodu osobowego oraz bonów na zakup sprzętu RTV i AGD, w 2018 roku oferuje także minikoparkę JCB oraz vouchery na przeżycia z Katalogu Marzeń.


Targi INSTALACJE – Poznań 23-26 kwietnia. Firma już dziś zaprasza na niezwykłą dawkę nowości w ramach Klubu Instalatora Grupy SBS oraz Targów Poznańskich. Zostanie on zaprezentowany w nowej, spójnej formie. Instalator spędzi w nim czas w sposób aktywny i pełen wrażeń. Będzie także mógł zapoznać się z nowościami czołowych Dystrybutorów Grupy SBS. Już dziś wiadomo, że będą to m.in. firmy: WILO, KFA oraz KAN.
Szkolenia dla Instalatorów. Zaprzyjaźnionych instalatorów Grupa SBS zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach organizowanych w hurtowniach grupy. Szkolenia mają charakter praktyczny. Pokazywane i omawiane są kwestie instalacji, obsługi i konfiguracji produktów marek domowych tak, aby działały one poprawnie przez wiele lat. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zgłosić chęć udziału w wybranej Hurtowni Grupy SBS. Tematem szkoleń zajmuje się Piotr Błaszczyk doradca techniczno-handlowy tel. 600 102 779, mail: p.blaszczyk@grupa-sbs.pl.

 

Bezpłatna prenumerata