PV Instalator Polska: dyrektor działu projektowego

DYREKTOR DZIAŁU PROJEKTOWEGO

Miejsce pracy: Tarnów

Główny zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i odpowiedzialność za prace działu projektowego,
  • przygotowywanie i weryfikacja projektów z zakresów w zakresie pomp ciepła i fotowoltaiki,
  • współpraca z działem sprzedaży, instalacji oraz Partnerami zewnętrznymi firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w Dziale Projektowym,
  • ukończone studia kierunkowe,
  • doświadczenie w projektowaniu (i/lub montażu) urządzeń sanitarnych i grzewczych (mile widziane),
  • doświadczenie w projektowaniu (i/lub montażu) sieci / przyłączy sieci elektrycznych,
  • doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy oraz wysokiej kultury kontaktu z Klientem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomości MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy.