SANIT POLSKA: kierownik robót sanitarnych

Kierownik robót sanitarnych

Nasze wymagania na stanowisku:
  • Wykształcenie techniczne, minimum średnie. Preferowane wyższe, kierunek inżynieria środowiska / budownictwo.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika robót sanitarnych – minimum 5 lat.
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w zakresie sieci i instalacji sanitarnych
  • Doświadczenie w prowadzeniu dużych kontraktów.
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie biegłym w mowie i piśmie w tym słownictwa branżowego.
  • Bardzo dobra znajomość branży sanitarnej.
  • Obsługa pakietu Microsoft Office, AutoCAD.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność zarządzania, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy i skrupulatność

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą na budowie. Nadzorowanie pracy podległych pracowników i sprzętu.
  • Prowadzenie prac zgodnie z wymogami kontraktu, harmonogramu i w zgodzie z przepisami prawa budowlanego.
  • Prowadzenie kompletnej dokumentacji budowlanej.
  • Kontrola budżetu oraz rozliczeń.
  • Współpraca z zamawiającym, projektantami i ścisła współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – od 11 000 do 14 000 zł netto
  • Możliwość otrzymania premii.
  • Stała praca na wieloletnim kontrakcie
  • Pełnoetatową umowę na polskich warunkach, ubezpieczenie.
  • Służbowe auto, telefon, laptop oraz inne narzędzia pracy.
  • Własne biuro bezpośrednio na miejscu wykonywania kontraktu.
  • Zakwaterowanie na koszt Pracodawcy.