ECS: kosztorysant

Kosztorysant (instalacje sanitarne – chłodnictwo, klimatyzacja wentylacja )

Miejsce pracy: Kraków, Balice (pow. krakowski)

Opis stanowiska:

  • Opracowywanie kosztorysów ofertowych w zakresie instalacji chłodniczych, wentylacji i klimatyzacji.
  • Analiza Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
  • Obmiarowanie robót na podstawie wizji lokalnej.
  • Obmiarowanie robót na podstawie dokumentacji (bez przedmiarów ).
  • Weryfikacja przedmiarów według załączonej dokumentacji przetargowej lub technicznej.
  • Składanie zapytań do inwestora, oraz zapytań ofertowych do potencjalnych podwykonawców robót i dostawców materiałów.
  • Opracowywanie kosztorysów powykonawczych.
  • Współpraca z kierownikami budów i z działem ofertowania.

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w kosztorysowaniu robót w branży instalacji sanitarnych.
  • Znajomość programów NORMA.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • Zdolności analityczne, sumienność, dokładność.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o wieloletniej tradycji.
  • Umowę o prace.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Premiowy system motywacyjny.
  • Narzędzia pracy (komputer, telefon służbowy).