AirShield – nowa era w dezynfekcji powietrza

W obliczu zmieniających się standardów higieny powietrza wewnątrz budynków, firma Wojewódzki Instalacje przynosi rewolucję na skalę kraju w dziedzinie dezynfekcji powietrza za pomocą innowacyjnego produktu – AirShield, który stanowi podstawę opracowanego systemu dezynfekującego powietrze w trybie ciągłym. To urządzenie nie tylko eliminuje mikroorganizmy oraz neutralizuje zagrożenia mikrobiologiczne, ale także podnosi poprzeczkę pod względem efektywności, skuteczności, komfortu i przyjazności dla środowiska. Produkt ten powstał w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Skuteczność potwierdzona badaniami
AirShield przeszedł rygorystyczne badania potwierdzające jego zdolność do skutecznej dezynfekcji powietrza. Redukcja bakterii, grzybów oraz innych zagrożeń mikrobiologicznych w hotelach, biurach oraz innych przestrzeniach usługowych osiągnęła znaczące poziomy, co potwierdza wysoką efektywność urządzenia. Sposób wykonywania badań będących podstawą opracowanych urządzeń, weryfikował faktyczną redukcję zanieczyszczeń mikrobiologicznych wewnątrz pomieszczeń, w których mogą przebywać ludzie. Przyjętą praktyką w tego typu rozwiązaniach jest badanie jedynie przestrzeni w bezpośrednim sąsiedztwie urządzeń dezynfekujących bez weryfikacji faktycznej redukcji zanieczyszczeń mikrobiologicznych wewnątrz pomieszczeń, które obsługują. Z tego powodu AriShield wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ w trakcie badań weryfikowano redukcję drobnoustrojów w pomieszczeniu.

Prosty montaż
Jednym z kluczowych atutów urządzeń dezynfekujących powietrze AirShield jest łatwość montażu. Minimalna ingerencja w istniejącą infrastrukturę kanałów wentylacyjnych recyrkulujących powietrze sprawia, że instalacja urządzenia jest szybka i bezproblemowa. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się korzyściami z dezynfekcji powietrza bez większych zakłóceń w codziennej działalności.

Zastosowanie wielopłaszczyznowe
AirShield jest produktem, który może znaleźć swoje miejsce nie tylko w hotelach i biurach, ale również w innych miejscach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, domy opieki społecznej czy urzędy. Dzięki dostępności różnych rozmiarów urządzenia można łatwo je dobrać do różnych przepływów powietrza w kanałach wentylacyjnych oraz różnych wielkości obsługiwanych przestrzeni.

Zintegrowane rozwiązanie bezpieczne dla ludzi
AirShield ze względu na sposób montażu w obiekcie, można stosować w trybie ciągłym, nawet gdy ludzie przebywają w pomieszczeniach obsługiwanych przez urządzenie. Korelacja określona w karcie doborowej pozwala na precyzyjne dostosowanie wielkości urządzenia do przepływu powietrza w kanale wentylacyjnym oraz obsługiwanej przestrzeni, zapewniając optymalną dezynfekcję.

Promieniowanie UV-C dla maksymalnej skuteczności
Działanie urządzeń AirShield, zainstalowanych wewnątrz kanałów wentylacyjnych, oparte jest na promieniowaniu UV-C. Jest to znana i skuteczna metoda eliminowania mikroorganizmów takich, jak bakterie, wirusy i grzyby. Promieniowanie UV-C wnika do struktury genetycznej przepływających w kanale wentylacyjnym mikroorganizmów, powodując uszkodzenia w ich materiałach genetycznych (DNA lub RNA). Takie działanie powoduje, iż mikroorganizmy są zabijane lub stają się niezdolne do dalszego zakażania, zostają inaktywowane. To bezpieczne dla użytkowników rozwiązanie, które nie tylko neutralizuje mikroorganizmy, ale także eliminuje nieprzyjemne zapachy, sprawiając, że powietrze staje się świeże i czyste.

Bezpieczne powietrze w nowym wymiarze
AirShield to nie tylko produkt, to rozwiązanie systemowe, które zmienia postrzeganie higieny powietrza. Inwestycja w AirShield to krok w stronę bezpiecznej przyszłości biur, hoteli oraz wszelkich budynków gdzie przebywają ludzie. Obiekty, które troszczą się o zdrowie i komfort swoich pracowników oraz klientów, wyróżniają się na rynku.

Osoby lub firmy zainteresowane współpracą serdecznie zapraszamy do kontaktu: biuro@wojewodzki.com.pl lub 600 066 444.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020.

Bezpłatna prenumerata