Oventrop: Projektant instalacji sanitarnych i grzewczych

Siedziba firmy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji wewnętrznych w branży c.o. i wod.-kan. na rzecz spółek Oventrop w kraju i za granicą
  • Doradztwo techniczne dla projektantów i firm instalacyjnych
  • Konsultowanie i sprawowanie nadzoru nad doborem, regulacją wstępną i eksploatacyjną urządzeń dostarczanych w ramach kontraktów realizowanych przez Oventrop
  • Świadczenie doradztwa technicznego zainteresowanym zastosowaniem armatury Oventrop, w tym konsultacje projektowe i eksploatacyjne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe na kierunku ciepłownictwo, ogrzewnictwo, wentylacja lub pokrewnym lub średnie techniczne (kierunkowe) z doświadczeniem w projektowaniu
  • Dobra znajomość branżowych programów inżynierskich
  • Pożądana znajomość języka niemieckiego (preferowana) lub angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania biurowego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie należącej do światowej czołówki producentów
  • Stałe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony
  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet opieki medycznej