ZEHNDER: specjalista ds. handlu

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie i ewidencja zamówień do systemu produkcyjnego SAP oraz weryfikacja ich poprawności;
  • Obsługa procesu realizacji zamówienia;
  • Obsługa klienta detalicznego i partnerów handlowych w zakresie ofert (informacja o cenach produktów);
  • Potwierdzanie terminów realizacji i dostępności produktów z bieżącej oferty;

Wymagania kwalifikacyjne:

  • Wykształcenie techniczne/ logistyczne (poziom licencjat);
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację;
  • Gotowość do podjęcia pracy już od kwietnia;
  • Dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole:
  • Odpowiedzialność i profesjonalizm;
  • Dodatkowym atutem będą :
    • znajomość systemu SAP
    • znajomość branży grzewczej lub wentylacyjnej.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wdrożenie do firmy i na stanowisko pracy- Onboarding;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym koncernie;
  • Pracę w prężnie rozwijającym się zespole;
  • Możliwość nauki języków obcych oraz podniesienie własnych kwalifikacji.