VIESSMANN: Technical Assistant to the Board

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • strategiczne wsparcie Zarządu w zakresie realizacji nowych projektów
  • ścisła współpraca z innymi lokalizacjami Grupy Viessmann
  • analityczna analiza spływających danych
  • opracowywanie analiz, zestawień, raportów na potrzeby Zarządu
  • regularne raportowanie statusu realizowanych projektów Zarządowi i innym interesariuszom
  • częste wyjazdy służbowe do różnych lokalizacji (kilka razy w miesiącu)

Oczekujemy:

  • ukończonych studiów wyższych technicznych lub ekonomicznych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego (C1) i oraz dobrej niemieckiego (B2)
  • zainteresowania branżą techniki grzewczej i odnawialnych źródeł energii
  • doświadczenia w raportowaniu wskaźników technicznych
  • udokumentowanych osiągnięć na dotychczasowej ścieżce akademickiej i zawodowej
  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
  • proaktywnej postawy i motywacji do ponadprzeciętnych osiągnięć
  • umiejętności pracy w zmiennym środowisku

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowej firmie o pozycji lidera techniki grzewczej
  • możliwości rozwoju zawodowego i awansów w międzynarodowych strukturach firmy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dofinansowanie karty Multisport
  • wspólne wyjazdy
  • stabilność – umowa o pracę
  • wsparcie aktywności sportowych
  • coroczną imprezę
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich bliskich
  • dofinansowanie obiadów
  • inne świadczenia
  • możliwości rozwoju zawodowego
  • bilety do kina i teatru oraz na lokalne koncerty
  • przyjazną atmosferę
  • dofinansowanie nauki języków obcych