HERZ: regionalny przedstawiciel ds. sprzedaży

Spółka HERZ Armatura i Systemy Grzewcze w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, firma poszukuje kandydata na stanowisko:
REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA DS. SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: województwo wielkopolskie

Zadania:

  • realizacja określonych celów sprzedaży w podległym regionie,
  • rozwój i utrzymanie sieci sprzedaży w regionie działania,
  • nawiązywanie nowych i utrzymywanie kontaktów branżowych z firmami wykonawczymi, instalatorami, inspektorami nadzorów budowlanych, developerami,
  • szkolenia, informacja techniczna i promocja marki Herz w regionie,
  • monitorowanie rynku pod kątem działań branżowych na podległym regionie.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie min. średnie techniczne,
  • znajomość branży instalacji grzewczych i sanitarnych,
  • zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami,
  • samodzielność i skuteczność w działaniu,
  • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca w terenie),
  • prawo jazdy (kat. B),
  • dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakiet Microsoft Office),
  • miejsce zamieszkania w regionie działania,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana (ułatwi korzystanie z materiałów źródłowych w procesie szkoleń)

Spółka oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy i kwalifikacji,
  • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • samochód służbowy, komputer, smartfon,
  • fachowe szkolenia specjalistyczne.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie dokumentów pocztą elektroniczną (CV, list motywacyjny); e-mail: rekrutacja@herz.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o., która stanie się ich Administratorem, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółową informacją, jak chronione będą moje dane osobowe oraz jakie przysługują mi prawa, zamieszczoną na stronie www.herz.com.pl i jestem świadoma/y, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez Herz Armatura i Systemy Grzewcze sp. z o.o.

Pobierz ofertę w pdf