HERZ: doradca techniczny

Spółka HERZ Armatura i Systemy Grzewcze w Wieliczce należy do międzynarodowej grupy HERZ Armaturen GmbH, będącej jednym z najważniejszych europejskich producentów armatury grzewczej i instalacyjnej.

W związku z dynamicznym rozwojem w Polsce, firma poszukuje kandydata na stanowisko:
DORADCY TECHNICZNEGO

Miejsce pracy: województwa wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie

Zadania:

  • współpraca z projektantami branży sanitarnej i instalacyjnej,
  • wizyty w biurach projektowych,
  • wspieranie działu handlowego firmy w realizacji sprzedaży,
  • bieżąca współpraca z przedstawicielem handlowym w regionie,
  • doradztwo techniczne w zakresie projektowania instalacji grzewczych i sanitarnych
  • z zastosowaniem produktów firmy Herz,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu zastosowania produktów Herz i projektowania,
  • aktywna pomoc przy wdrażaniu nowych produktów.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie kierunkowe (inżynieria sanitarna lub pokrewne),
  • doświadczenie projektowe w kierunkowej dziedzinie,
  • znajomość programów komputerowych wspomagających projektowanie (InstalSoft),
  • samodzielność, komunikatywność, inicjatywa w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego mile widziana,
  • znajomość branżowych biur projektowych i rynku inwestycyjnego będzie dodatkowym atutem.

Spółka oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy i kwalifikacji,
  • pracę w młodym, dynamicznym i zgranym zespole,
  • samochód służbowy, komputer, smartfon,
  • fachowe szkolenia specjalistyczne.
Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie dokumentów pocztą elektroniczną (CV, list motywacyjny); e-mail: rekrutacja@herz.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Herz Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o., która stanie się ich Administratorem, w celu przeprowadzenia rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się ze szczegółową informacją, jak chronione będą moje dane osobowe oraz jakie przysługują mi prawa, zamieszczoną na stronie www.herz.com.pl i jestem świadoma/y, że podanie przeze mnie danych jest dobrowolne, jak również, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w procesie rekrutacji realizowanym przez Herz Armatura i Systemy Grzewcze sp. z o.o.

Pobierz ofertę w pdf