System sterowania ogrzewaniem KELLER Controls

Sterowniki KELLER Controls z oferty Grupy SBS to nowoczesne urządzenia zapewniające wydajną pracę ogrzewania bez względu na użytkowane źródło ciepła. To produkty wysokiej jakości, które gwarantują łatwą obsługę i wieloletnią żywotność. Współpracują z platformą Tuya, co pozwala stworzyć szeroką sieć automatyki domowej, dopasowaną do możliwości i potrzeb każdego.

Produkty KELLER Controls służą do przewodowego, bezprzewodowego oraz internetowego sterowania ogrzewaniem (jak i instalacją chłodzącą). Zostały wyposażone w solidne, dokładne obliczeniowo programy sterujące, które dają precyzyjne sterowanie temperaturą. A precyzja przy sterowania temperaturą oznacza oszczędność energii oraz niższe koszty. Automatyzacja jest więc nie tylko wygodna, ale i energooszczędna.

Regulatory temperatury

Umożliwiają strefowe sterowanie temperaturą w każdym pomieszczeniu dowolnego budynku – prywatnego, wypoczynkowego, usługowego, publicznego. Są dostępne w wersji bateryjnej lub sieciowej (230 V), w kolorystyce białej albo czarnej.
Zależnie od modelu regulatory pracują w oparciu o technologię ZigBee – obsługiwane w aplikacji ENGO Smart. Nawet prostsze technologicznie modele wyposażono w nowoczesny algorytm sterujący TPI, który zwiększa dokładność sterowania. Regulatory pokojowe marki KELLER mają wiele przydatnych funkcji, które wyróżniają je spośród innych sterowników na rynku np.: blokada klawiszy (PIN), programowa zmiana typu przekaźnika, możliwość ustawienia minimalnej i maksymalnej temperatury zadanej. Najnowszy model regulatora – zarówna wersji bateryjnej i 230 V – ma wbudowany czujnik wilgotności i funkcję komfortowej podłogi, co dodatkowo podnosi standard produktu. Sterowniki temperatury KELLER Controls są niezawodne, bezpieczne i przyjemne w obsłudze.

Listwy centralne do ogrzewania podłogowego

Listwy sterujące są przeznaczone do sterowania ogrzewaniem płaszczyznowym. Mają wyjścia napięciowe 230 V dla pompy obiegowej, regulatorów, siłowników termoelektrycznych, z którymi współpracuje. Listwy sterują 8 strefami grzewczymi, także w różnych kombinacjach: np. 2 regulatory przewodowe i 6 bezprzewodowych. Wybór właściwej listwy jest kluczowy, bo stanowi ona niezbędny element automatyki kontrolującej ogrzewanie podłogowe. Jakość i walory technologiczne tego urządzenia warunkują optymalne działanie systemu. Listwy do podłogówki KELLER Controls sprawnie kontrolują system i minimalizują straty energii grzewczej.

Siłowniki termoelektryczne

Siłowniki marki KELLER pozwalają skutecznie regulować przepływ czynnika grzewczego (np. gorącej wody) w instalacji. Są solidnie wykonane, wytrzymałe, zgrabne i co ważne pobierają niewiele prądu. Ich pierwszą instalację ułatwia funkcja first open (otwarty zawór w stanie fabrycznym). Mają szybki czas otwarcia (2 minuty) oraz czteromilimetrowy skok, dzięki czemu łatwo dopasowują się do większości rynkowych wkładek termostatycznych.

Bramka internetowa ZigBee

Jest bazą nowoczesnego systemu KELLER Controls. To element konieczny do zbudowania sieci inteligentnego sterowania ogrzewaniem w oparciu o urządzenia, które komunikują się poprzez protokół ZigBee 3.0. Bramka ściąga dane z regulatorów oraz innych urządzeń wykonawczych w systemie automatyki domowej. Urządzenie odpowiada za stabilne działanie stworzonych w aplikacji scenariuszy. Zachowuje zapisane zależności również wtedy, gdy zabraknie łączności z Internetem.

System sterowania ogrzewaniem KELLER Controls w pigułce:
– nowoczesna technologia programów sterujących temperaturą
– łatwe personalizowanie ustawień
– intuicyjny wybór trybów pracy
– ułatwienia montażowe
– użyteczne na co dzień funkcje
– wysoka energooszczędność – ekonomiczne pobieranie czynnika grzewczego
– zaawansowanie technologiczne
– wysoka jakość wykonania
– konkurencyjna cena

Bezpłatna prenumerata