TRENDY HVAC: KIERUNKI – WYZWANIA – PERSPEKTYWY – wydarzenie online

Jeśli jesteś inżynierem z branży HVAC lub studentem kierunku technicznego związanego z branżą wentylacyjno-klimatyzacyjną, zarezerwuj czas 21 maja w godzinach od 11.00 do 16.00. Weź udział w najważniejszym wydarzeniu online: zapoznaj się z nowymi trendami w projektowaniu instalacji, poznaj zasady bezpiecznego projektowania, zobacz projekty nominowane do Nagrody PASCAL. Na tych, którzy są na początku swojej zawodowej kariery, czekają wystąpienia eksperckie i oferty praktyk w najważniejszych firmach branżowych.

Godzina 11.00-12.00: W panelu KIERUNKI prelegenci opowiedzą o założeniach aktualnie przyjmowanych w projektowaniu instalacji wentylacyjnych. Poruszą zagadnienia dotyczące systemów bezpieczeństwa w inteligentnych budynkach, opowiedzą o komforcie wewnętrznym wpływającym na zdrowie i środowisko. Omówią także wytyczne dotyczące projektowania  instalacji HVAC wspomagające zasady zrównoważonego rozwoju.

Godzina 12.00-14.30: W panelu WYZWANIA  czołowi projektanci z najlepszych biur projektowych zaprezentują systemy wentylacyjne w obiektach nominowanych do nagrody PASCAL 2021. Omówionych zostanie 12 najlepszych projektów instalacji, między innymi w budynkach biurowych, użyteczności publicznej, w sali koncertowej czy stacji metra. Ogłoszeni zostaną także Laureaci Nagrody PASCAL 2021.

Godzina 14.30-15.45: W panelu PERSPEKTYWY pokażemy, jak na co dzień wygląda praca inżyniera HVAC. O swoim doświadczeniu zawodowym opowiedzą eksperci z biur projektowych, wykonawczych  i handlowych. UWAGA! Panel skierowany głównie do studentów – możliwość zapoznania się z ofertą praktyk.

Program ramowy spotkania i rejestracja online

Rejestracja zostanie  zakończona  20 maja (czwartek) o godzinie 16.00.

Organizatorem jest STOWARZYSZENIE POLSKA WENTYLACJA:

  • pomysłodawca Nagrody Branżowej PASCAL dla projektantów instalacji HVAC – 7. edycji
  • organizator targów branżowych FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA – 18. edycji
  • wydawca magazynu Cyrkulacje – 10 lat na rynku
  • inicjator Akcji Edukacji – pierwsza edycja w 2020 roku

Stowarzyszenie Polska Wentylacja jest zrzeszeniem osób zawodowo związanych z branżą wentylacyjną: dostawców, projektantów, wykonawców oraz niezależnych ekspertów. Celem Stowarzyszenia jest upowszechnianie skutecznych sposobów wentylowania w budownictwie oraz wspieranie rozwoju branży. Stowarzyszenie działa od 2001 roku, a od 2013 jest członkiem Stowarzyszenia Europejskiego Przemysłu Wentylacyjnego EVIA z siedzibą w Brukseli. 

Bezpłatna prenumerata