Promocja na MONOBLOKI STIEBEL ELTRON trwa!

Do końca sierpnia 2020 roku można skorzystać z przygotowanej przez STIEBEL ELTRON promocji na dwa pakiety nowoczesnych, powietrznych pomp ciepła. Te kompleksowe, wysokiej energetycznej klasy systemy w ekologiczny sposób zapewnią zarówno ogrzewanie,  jak i chłodzenie budynków. Dla osób, które zdecydują się na ich zakup czeka również dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.

Objęte promocją zestawy pompy ciepła HPA-0 8 CS Plus oraz HPA-0 13 C Premium to kompleksowe, wysokiej energetycznej klasy systemy, które w ekologiczny sposób zapewnią zarówno ogrzewanie, jak  i chłodzenie budynków. Dedykowane są one nowym domom o powierzchni 100-220 m2 oraz domom nowym i modernizowanym, o powierzchni 220-400 m2. Dodatkowymi walorami pomp jest możliwość podłączenia ich do instalacji fotowoltaicznej. 

Pakiety promocyjny STIEBEL ELTRON spełniają wymagania programu Czyste Powietrze, którego celem jest likwidacja smogu. W jego ramach właściciele domów jednorodzinnych mogą ubiegać się o dofinansowanie w przypadku modernizacji i wymiany starych pieców i kotłów na ekologiczne ogrzewanie. Decydując się na pompę ciepła STIEBEL ELTRON zintegrowaną z instalacją fotowoltaiczną, kwota dotacji może sięgnąć nawet 30 tys. zł. Dzieje się tak, ponieważ osoby, które zdecydują się na wymianę przestarzałego źródła ciepła na pompę ciepła, mogą otrzymać do 25 tys. zł. Dodatkowe 5 tys. zł można uzyskać na instalację fotowoltaiczną z programu Mój Prąd. 

Szczegóły promocji na: www.pompaciepla.com.pl/monoblok

Bezpłatna prenumerata