Nowa odsłona akcji „Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic”

Panasonic we współpracy z firmą EnMS Polska kontynuują edycję programu „Bezzwrotne dofinansowanie z Panasonic” z jeszcze wyższą kwotą dofinansowania w nowym roku. Ta inicjatywa stanowi unikalną szansę zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw, pragnących zmodernizować swoje instalacje grzewcze poprzez zastąpienie starego źródła ciepła efektywną pompą ciepła.

W ramach tej akcji, uczestnicy mają szansę otrzymać bezzwrotne dofinansowanie w wysokości aż do 2207 zł. To wyjątkowa okazja, by uzyskać dodatkowe wsparcie finansowe na inwestycję w nowoczesne, energooszczędne źródło ciepła, które przyczyni się do podniesienia efektywności energetycznej oraz redukcji emisji dwutlenku węgla.

Program jest otwarty dla wszystkich zainteresowanych wymianą przestarzałego źródła ciepła na pompę ciepła. Uczestnicy mają również możliwość skorzystania z dodatkowych programów wsparcia wymiany źródeł ciepła, takich jak Czyste Powietrze czy Mój Prąd, co pozwala na jeszcze większą redukcję kosztów związanych z modernizacją.

Współpraca z Panasonic i EnMS Polska to gwarancja nie tylko finansowego wsparcia, ale również korzystania z najnowocześniejszych technologii grzewczych, które przyczynią się do zwiększenia efektywności energetycznej oraz zmniejszenia wpływu na środowisko.

Bezpłatna prenumerata