Immergas – Diament Forbes: Szósty Raz na Szczycie

W prestiżowym gronie laureatów Diamentów Forbes 2024, firma Immergas po raz szósty wykazała swoją niezachwianą pozycję lidera w branży. Sukces ten jest potwierdzeniem nie tylko wyjątkowych wyników finansowych, ale również skutecznej strategii rozwoju i innowacyjności, które od lat są znakiem rozpoznawczym tej firmy. Diamenty Forbes to coroczne wyróżnienie przyznawane firmom, które najdynamiczniej zwiększają swoją wartość. Kryteria oceny obejmują wzrost wartości firmy, rentowność, zdolność do generowania przychodów oraz transparentność finansową. Zdobycie tego wyróżnienia po raz szósty to wyraz uznania dla ciągłego dążenia Immergas do doskonałości.

W ciągu ostatnich lat, Immergas znacząco poszerzył swoje portfolio, wprowadzając na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie ogrzewania i chłodzenia, jakim są hybrydowe pompy ciepła. Te działania, w połączeniu z silnym naciskiem na badania i rozwój, przyczyniły się do znaczącego wzrostu wartości firmy.

Immergas, stając się po raz szósty laureatem Diamentów Forbes, potwierdza swoją pozycję jako jednej z czołowych firm w branży, ustanawiając standardy dla innych i inspirując do ciągłego rozwoju i innowacji.

Bezpłatna prenumerata