ESBE zaprasza na Webinarium

Środki na Wyciągnięcie Ręki: Dotacje na Ekologiczne Rozwiązania Instalacyjne!

Jakie korzyści płyną z zastosowania ekologicznych rozwiązań instalacyjnych? Jakie dotacje są dostępne dla tych, którzy pragną uczynić swój dom bardziej przyjaznym dla środowiska? Jakich zmian w programach wsparcia możemy się spodziewać? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi podczas webinarium, które odbędzie się 11 grudnia 2023 roku o godzinie 13:00.

ESBE przygotowuje się do kolejnego webinarium, które otworzy przed Tobą drzwi do zrównoważonej przyszłości. Przygotuj się na interesujące prezentacje i praktyczne wskazówki od ekspertów!

W pierwszej części webinarium poruszony zostanie temat produktów ESBE, które znajdują zastosowania w różnych systemach instalacyjnych, takie jak obrotowe zawory mieszające z siłownikiem obrotowym, zawory temperaturowe oraz termostatyczne zawory mieszające. Dowiedz się, jakie korzyści przynoszą te zaawansowane technologicznie rozwiązania i jakie mogą mieć zastosowania w domowych instalacjach c.o. i c.w.u.

W drugiej części przeprowadzony zostanie przegląd dotacji. Polska oferuje szereg programów wspierających ekologiczne inicjatywy instalacyjne. Razem ze swoimi ekspertami ESBE przeanalizuje dostępne możliwości dofinansowania różnych instalacji i omówi planowane zmiany w tych programach. Niezależnie od tego, czy myślisz o modernizacji systemu grzewczego czy montażu odnawialnego źródła energii, znajdziesz tu informacje, które pomogą zgłębić temat dotacji i skorzystać z dostępnych środków finansowych.

Dołącz do webinarium 11.12.2023 o godz. 13:00 i otwórz się na nowe możliwości.

Przejdź  Zarejestruj się już teraz, aby zagwarantować sobie miejsce na Webinarium: „Środki na Wyciągnięcie Ręki: Dotacje na Ekologiczne Rozwiązania Instalacyjne”!

Bezpłatna prenumerata