ENEX w sieci

Enex w sieci. Nietypowa propozycja w nietypowych czasach
Tegoroczna edycja targów Enex nie może się odbyć w tradycyjnej formie, jednak organizatorzy wydarzenia przygotowują dla wystawców i zwiedzających ciekawą propozycję. Enex w sieci to możliwość prezentacji produktów, interesujące spotkania, a także branżowe nagrody.
Zespół Targów Kielce wraz z partnerem wydarzenia Globenergia przygotowuje dla wystawców i zwiedzających propozycję wirtualnego spotkania. Choć wiemy, że nic nie zastąpi bezpośrednich rozmów przy kawie, to chcemy stworzyć choć namiastkę targów – mówi Robert Frąk, menadżer targów Enex.
Enex w sieci to wirtualne spotkanie, które odbędzie się 28 kwietnia 2021 r. Podczas niego zobaczymy produkty wystawców targów Enex, a eksperci porozmawiają o użyteczności wybranych paneli, pomp czy ładowarek samochodowych. Spotkanie będzie także okazją do rozstrzygnięcia konkursu portalu Globenergia: „Dobre praktyki w dobrych rękach”. Nie zapomniano także o nagrodzie Enex AWARD.
W programie m.in:

• Rozmowy pełne energii
Wydarzenie rozpocznie się, prowadzonym przez dziennikarzy portalu Globenergia, Energetyczny Talk-Show. Będzie to przegląd najważniejszych informacji dla branży energetycznej. Dziennikarze zajmą się miedzy innymi tematami dotyczącymi opłaty mocowej i innymi czynnikami wzrostu rachunków za prąd oraz optymalizacją produktywności dużych farm fotowoltaicznych. Zaprezentują także najnowsze dane dotyczące rynku PV i pomp ciepła, magazynów energii i ich miejsca w biznesie. Prowadzący poruszą również wątek programów dotacyjnych, m.in. Mój Prąd 3.0. Nie zabraknie także newsów dotyczących elektromobilności, wyzwań rynków mikroinstalacji czy tematu renowacji.

• Wirtualne prezentacje, realne nowości
Enex w sieci to także prezentacje nowości, technologii i produktów na sezon 2021. Wystawcy targów Enex będą mogli zaprezentować swoje najnowsze osiągniecia, bo choć targi odbyć się nie mogą, to nowości na rynku nie brakuje. Po zakończeniu wirtualnego spotkania oferta zostanie
zaprezentowana w dedykowanej zakładce na stronie wydarzenia.

• Branżowe konkursy i cenne nagrody
Ważnym elementem każdych targów są nagrody. Również i tym razem nie może ich zabraknąć. Podczas wydarzenia zostaną wręczone medale i wyróżnienia Targów Kielce za najlepsze produkty oraz innowacyjne rozwiązania. Dodatkowo rozstrzygnięty zostanie konkurs redakcji GLOBEnergia dla instalatorów branż HVAC i PV – Dobre praktyki w dobrych rękach.

– Największe targi odnawialnych źródeł energii w Polsce nie mogą się odbyć tradycyjnie, ale my wciąż działamy i chcemy pokazywać Państwu nowe rozwiązania i możliwości. Dlatego już dziś zapraszamy na Enex w sieci – zachęca Robert Frąk. – Do zobaczenia 28 kwietnia!

Emisja dostępna na stronach www.miastoze.pl oraz www.targikielce.pl/enex
Emisja dostępna na Facebooku:

  • www.facebook.com/GLOBEnergia
  • www.facebook.com/TargiENEX

Bezpłatna prenumerata