Nowy dyrektor sprzedaży w Glen Dimplex Polska

W listopadzie 2012 r. stanowisko dyrektora sprzedaży Glen Dimplex Polska Sp. z o.o. objął Przemysław Frolenko. Zastąpił on na tym stanowisku Gabriela Grabowskiego.
Swoją karierę zawodową związał głównie z branżą grzewczą. Pracował m.in. w firmie Buderus Technika Grzewcza, jako dyrektor jednego z oddziałów.
Dobrze zna rynek instalacyjny zarówno pod kątem rozwiązań technicznych oferowanych w branży, jak i dystrybucji. Duże doświadczenie zdobył w segmencie urządzeń z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym m.in.: kolektorów słonecznych i pomp ciepła.
W polskim rynku widzi duży potencjał na urządzenia OZE, dostrzega też konieczność rzetelnego wykonawstwa tych instalacji i ich wsparcia serwisowego. Tu zaś liczy się wiedza, którą dysponuje firma Glen Dimplex i którą dzieli się z wykonawcami z nią współpracującymi.
Pragnie kontynuować politykę sprzedaży produktów firmy Glen Dimplex opartą na jasnych zasadach handlowych, z naciskiem na umacnianie
solidnej marki firmy. W firmie Glen Dimplex Polska będzie odpowiadał za kształtowanie polityki sprzedaży, rozwój asortymentu i umacnianie wizerunku marki Dimplex na polskim rynku.

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017