WODMAX: przedstawiciel handlowy

Ogólnopolski dystrybutor artykułów instalacyjno-sanitarnych
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Leżajsk, Łańcut, Mielec, Przemyśl, Rzeszów, Sanok

Opis stanowiska:

  • Realizacja sprzedaży w regionie
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Opieka i podtrzymywanie poprawnych kontaktów z klientami firmy w regionie
  • Stały monitoring rynku instalacyjno-sanitarnego i działań konkurencji

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży w branży instalacyjno-sanitarnej lub grzewczej
  • Wykształcenie min. średnie
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętności negocjacyjne i handlowe
  • Dynamizm w działaniu

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Odpowiednie narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy
  • Motywujący system wynagradzania
  • System szkoleń
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie