WARBUD: projektant

Aktualnie poszukujemy do pracy w Warszawie kandydatów do współpracy:

Projektant instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Warszawa
ProjektInst/Waw/08/2015

Obowiązki:

  • prace związane z przygotowaniem projektów od momentu powstania koncepcji, poprzez etap obliczeń i przygotowanie projektów
    wykonawczych po etap nadzoru autorskiego
  • współpracę z architektami, przedstawicielami inwestora, gestorami
    sieci oraz wykonawcami i podwykonawcami robót
  • wprowadzanie zmian do projektu
  • optymalizacja rozwiązań projektowych pod kątem wprowadzenia zamienników materiałów oraz technologii.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane sanitarne
  • uprawnienia budowlane do projektowania
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość programu AutoCad
  • min. 3-letnie doświadczenie w zakresie projektowania w tym obiektów
    służby zdrowia znajomość najnowszych rozwiązań technicznych,
  • znajomość rynku producentów i dostawców
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • przyjazną atmosferę oraz pełną wyzwań pracę.