MC2 Projekty: asystent projektanta

Asystent projektanta instalacji sanitarnych (HVAC / WODKAN)

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • minimum 2 lata doświadczenia przy projektowaniu instalacji wodkan lub minimum 2 lata doświadczenia przy projektowaniu instalacji wentylacji lub ogrzewania
  • mile widziana znajomość zagadnień wentylacji pożarowej
  • znajomość programów AutoCad, Pakiet Instal-Soft, /Ventpack
  • kładziemy nacisk na umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • samoorganizacja, rzetelność, sumienność

Obowiązki:

  • przygotowywanie dokumentacji projektowej instalacji wewnętrznych i zewnętrznych wody i kanalizacji, projektów przyłączy oraz sieci wody i kanalizacji / wentylacji, ogrzewania, klimatyzacji
  • wykonywanie niezbędnych obliczeń, wymiarowanie instalacji, dobór urządzeń
  • wydawanie wytycznych międzybranżowych

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • pracę od zaraz
  • pracę w młodym i przyjaznym zespole
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego