M-PROJEKT: projektant instalacji sanitarnych

Miejsce pracy: Radzionków
Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zespołem projektowym,
  • koordynacja międzybranżowa projektów, współpraca z klientem i uczestnikami procesu projektowego,
  • tworzenie koncepcji projektowych, rozwiązywanie zagadnień technicznych,
  • nadzór nad opracowaniem oraz wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie instalacji grzewczych, wentylacji, klimatyzacji, wod-kan, gaz,
  • sprawdzanie dokumentacji projektowej,
  • udział w naradach technicznych i spotkaniach.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – branżowe,
  • znajomość przepisów i zasad projektowania instalacji grzewczych, wentylacji, klimatyzacji, wod-kan, gaz,
  • wskazane posiadanie uprawnień budowlanych do projektowania instalacji sanitarnych,
  • minimum 5-letnie doświadczenie w projektowaniu instalacji (obilgatoryjne),
  • umiejętność kierowania zespołem pracowników,
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość programów branżowych (AutoCAD, Ventpack, aplikacje OZC, Word, Excel),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kategorii B.