IQ-PROJEKT: asystent projektanta

IQ-PROJEKT Maciej Konieczny poszukuje:

Asystenta projektanta

Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Region: śląskie
Opis stanowiska:

  • wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych w zakresie instalacji grzewczych, wentylacji, klimatyzacji, wod-kan, gaz,
  • wykonywanie kosztorysów i ofert,
  • koordynacja międzybranżowa projektów, współpraca z klientem i uczestnikami procesu projektowego.
  • pilnowanie terminowości wykonania prac
Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – branżowe,
  • chęć pracy, pozytywne nastawienie, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość programów (AutoCAD, Word, Excel.),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego w szerokim spektrum ciekawych projektów branżowych,
  • pracę w bardzo przyjaznej atmosferze.