ELMET-RZESZÓW: kierownik działu

Elmet-Rzeszów S.A. z siedzibą w Rzeszowie jest hurtownią z branży elektrotechnicznej, a także narzędzi, instalacji grzewczych i sanitarnych.

Kierownik Działu Sanitarno-Grzewczego
(art. sanitarne, grzewcze, instalacyjne)

Miejsce pracy: Rzeszów
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:

  • aktywne poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów na towary z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej;
  • bardzo dobra obsługa klienta;
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami;
  • nadzór nad zakupami, logistyką i sprzedażą;
  • ofertowanie;
  • organizacja i rozwój podległego działu;

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie;
  • minimum roczne doświadczenie w handlu artykułami z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej;
  • bardzo dobra znajomość branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej;
  • znajomość runku lokalnego;
  • ambicja, zaangażowanie i inicjatywa;
  • orientacja na wyniki w sprzedaży, dynamizm w działaniu;
  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów;
  • samodzielność, rzetelność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy;
  • znajomość obsługi komputera (w tym Outlook, Word, Excel);
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji;