CENTRUM KLIMA: kierownik produktu Lindab

Kierownik Produktu Lindab

Miejsce pracy: Wieruchów (pow. warszawski zachodni)
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Kierowanie działem produktu Lindab
  • Analiza rynku i tworzenie prognoz sprzedaży
  • Kontakty z klientami w zakresie produktów Lindab (Lindab Comfort i Lindab Safe)
  • Dobory techniczne urządzeń
  • Tworzenie ofert obiektowych oraz ofert handlowych
  • Kontakty z projektantami
  • Realizacja celów sprzedażowych, finansowych i ilościowych
  • Budowanie marki produktowej
  • Koordynacja działań marketingowych na rzecz produktów Lindab

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność
  • Umiejętność obsługi programów komputerowych (AUTOCAD, MS OFFICE)
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej funkcji i uzależnione od wyników pracy
  • Dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta multisport)
  • Ciekawą pracę w renomowanej, stabilnej firmie międzynarodowej