Carrier: Doradca techniczno-handlowy

Do naszego zespołu we Wrocławiu szukamy obecnie osoby na stanowisko Doradca techniczno-handlowy. Osoba na tym stanowisku będzie Pracownikiem Działu Technicznego (Presales) w zakresie ofertowania palników olejowych, gazowych i olejowo-gazowych, kotłów kondensacyjnych oraz niskotemperaturowych w sektorze techniki grzewczej i procesów przemysłowych.

Obowiązki:

  • Dobór palników.
  • Dobór kotłów kondensacyjnych oraz niskotemperaturowych.
  • Dobór pomp ciepła i urządzeń VRF.
  • Dobór części zamiennych do sprzedawanych palników.
  • Współpraca z producentami urządzeń grzewczych oraz technologicznych w zakresie doboru palników.
  • Współpraca z firmami wykonawczymi w zakresie doboru palników oraz kotłów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne mile widziane.
  • Znajomość lokalnego rynku.
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu.
  • Umiejętność budowania relacji.

Oferujemy:

  • Praca w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC (część Grupy Carrier).
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów (również w międzynarodowych strukturach firmy).
  • Bogaty program szkoleń wewnętrznych oraz możliwość osiągania różnych, formalnie zdefiniowanych, stopni rozwoju.
  • Opieka medyczna.
  • Atrakcyjny system premiowy.

O firmie:

Marka Riello należy do Riello Group, lidera w produktach i usługach związanych z ogrzewaniem, klimatyzacją i efektywnością energetyczną, jest również częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodnictwa, przeciwpożarowego, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. W Polsce marka Riello to część spółki RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A., która prowadzi działalność produkcyjną oraz handlowo-szkoleniową.

Riello jako marka wyróżnia się swoją dbałością o jakość, precyzję i parametry sprzedawanych urządzeń dzięki czemu na przestrzeni czasu stała się najchętniej kupowaną marką palników w Polsce. Dostosowując portfolio produktów do potrzeb rynkowych marka oferuje również  gazowe kotły kondensacyjne i stojące kotły kondensacyjne do pracy z palnikami.Nośnik jest równe szanse / akcji afirmatywnej pracodawcy. Wszystkie wykwalifikowani kandydaci otrzymają wynagrodzenia za pracę, bez względu na rasę, kolor skóry, religię, płeć, orientację seksualną, tożsamość płciową, pochodzenie, niepełnosprawność lub status weterana, wiekiem lub jakimkolwiek innym federalnie chronionym klasie.