BOSCH: asystent/tka

Asystent/ka Dyrektora Sprzedaży i Działu termotechnika
Zadania:

Wsparcie Dyrektora Działu

  • Przygotowanie prezentacji, raportów, zestawień, sprawozdań, analiza danych
  • Współpraca z centralą w zakresie raportów, analiz finansowych (np. Treppencharty) na podstawie wytycznych dyrektora działu
  • Tłumaczenia prezentacji, dokumentów dla celów działowych, bądź na potrzebę dyrektora działu
  • Koordynacja kalendarza dyrektora działu
  • Wsparcie administracyjne (organizacja wyjazdów służbowych, zamówienia narzędzi biurowych)

Wsparcie działu termotechnika

  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów i informacji
  • Analiza wydatków, dekretacja kosztów
  • Weryfikacja przestrzegania procedur wewnątrz działowych jak i procedur korporacyjnych w dziale
  • Organizacja podróży służbowych (noclegi, bilety, samochody), rozliczanie kosztów delegacji
  • Organizacja spotkań (przyjmowanie i obsługa gości, rezerwowanie sal, koordynacja kalendarza sali działowej)
  • Koordynacja pełnomocnictw, delegacji uprawnień, upoważnień udzielanych pracownikom
  • Koordynacja wszelakich umów, które podpisuje dział (dbałość o ich stan, sukcesywne wprowadzanie do sytemu)
  • Zaopatrzenie biura (materiały biurowe, catering, meble i inne)
  • Koordynacja nad środkami trwałymi
  • Organizowanie spotkań integracyjnych
  • Koordynacja odbytych szkoleń obowiązkowych
  • Rejestr poczty wychodzącej

Współpraca z innymi działami Bosch w Polsce i za granicą (wewnątrz struktur Bosch).

Wymagania:
  • Otwartość na nowości i chęć pracy na rzecz działu
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Samodzielność, operatywność, dyskrecja, proaktywność
  • Mile widziane doświadczenie pracy z obcokrajowcami
  • Znajomość pakietu MsOffice na poziomie bardzo dobrym
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w ramach umowy o pracę
  • Bogaty pakiet benefitów (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty multisport oraz posiłków i inne)
  • Miłą atmosferę, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.