30-lecie marki Purmo na targach Instalacje 2022

W towarzystwie najważniejszych klientów, kontrahentów, pracowników i współpracowników firma uczciła w tym roku trzydziestą rocznicę obecności marki Purmo na polskim rynku. Była to wyjątkowa okazja do osobistych spotkań po długim okresie przerwy spowodowanej ograniczeniami związanymi z pandemią. Także partnerzy marki docenili rocznicę, stoisko firmy Purmo cieszyło się ogromną popularnością podczas targów. Tym bardziej, że specjalnie na tę okazję przygotowano nowe, innowacyjne produkty, które miały swoją premierę właśnie w trakcie imprezy.
Jedną z najważniejszych nowości zaprezentowanych podczas targów Instalacje jest klimakonwekor Vido S2 – produkt, który efektywnie można stosować zarówno do ogrzewania, jak i chłodzenia – o wielu możliwościach montażu: na ścianie, podtynkowej oraz podsufitowej. Kolejne nowości to wersja pozioma dobrze znanego na rynku grzejnika Tinos Vertical, czyli Tinos H – grzejnik dekoracyjny ze zintegrowaną płytą czołową z osłonami bocznymi i unikalny oraz uniwersalny grzejnik stalowy Purmo Flex z podłączeniem środkowym, z możliwością przełożenia głowicy termostatycznej z jednej strony na drugą, zapewniający prostotę montażu i łatwość dopasowania do każdego wnętrza.
W tym roku w czerwcu na rynku pojawią się także nowe dekoracyjne grzejniki łazienkowe Purmo Figuresse, które są odpowiedzią na potrzeby klientów na niebanalny design, nowoczesne wzornictwo i komfort użytkowania.
W trakcie targów Instalacje odwiedzający mogli otrzymać dokładne informacje o każdym produkcie oraz fachowe porady przedstawicieli działów handlowych i technicznych, mieli także możliwość obejrzeć multimedialne prezentacje nowości.
Nie zapomniano także o artystycznej oprawie wydarzenia – przygotowano specjalne atrakcje, które regularnie odbywały się na stoisku Purmo – występy tancerek czy pokazy jednego z czołowych polskich iluzjonistów. Na gości czekał również kawałek urodzinowego tortu i lampka wina, a dodatkowo klienci otrzymali limitowane, specjalnie na tę okazję przygotowane gadżety z okazji 30-lecia. Drugiego dnia trwania Targów Instalacje dla partnerów handlowych oraz dziennikarzy branżowych odbyła się konferencja prasowa, na której podsumowane zostały dotychczasowe działania oraz przedstawione nowe rozwiązania i plany firmy Purmo.
– Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko w Poznaniu, aby wspólnie świętować 30-lecie marki Purmo w Polsce! Dziękujemy także za wszelkie słowa uznania oraz wyrazy sympatii jakie otrzymaliśmy od Państwa – pamiątkowe statuetki czy dyplomy. Dziękujemy, że byliście Państwo z nami, a docenienie przez Państwa naszych starań dopinguje cały nasz zespół do jeszcze większego wysiłku i rozwoju, aby spełniać wymagania naszych nawet najbardziej wymagających klientów – powiedział Andrzej Iżycki, dyrektor sprzedaży Purmo Group Poland Sp. z o.o.

Obejrzyj  Obejrzyj Film o marce Purmo

Bezpłatna prenumerata