Beretta z szeroką ofertą pomp ciepła i klimatyzatorów

Dowiedz się, jak za 1 zł kupić klimatyzator lub przedłużyć gwarancję na pompę ciepła

Pompy ciepła zyskują popularność, ponieważ są to urządzenia grzewcze wydajne energetycznie, praktycznie bezobsługowe. Ogrzewanie domu pompą ciepła może być tańsze niż w przypadku gazu, oleju opałowego, peletów czy węgla. Beretta proponuje klientom nie tylko szeroki wybór różnych pomp ciepła, ale też klimatyzatorów. Instalatorzy, którzy odbędą szkolenie autoryzacyjne z pomp ciepła marki Beretta, mogą skorzystać ze specjalnej akcji promocyjnej.

Pompa ciepła typu powietrze-woda monoblok HYDRO UNIT M jest idealnym rozwiązaniem do ogrzewania, chłodzenia i produkcji ciepłej wody użytkowej. HYDRO UNIT M jest wyposażona w sprężarkę rotacyjną (Twin Rotary) z technologią DC-Inverter, pracuje w zakresie temperatury od -25°C do 43°C i może osiągnąć wysoką temperaturę wody do 65°C na wyjściu. Jest to urządzenie o wysokiej efektywności energetycznej. Gdy działa niskotemperaturowo, zasilając ogrzewanie podłogowe, uzyskuje najwyższą możliwą klasę energetyczną A+++. Marka Beretta oferuje aż 10 wersji urządzenia o mocy 4-16 kW, a już niedługo dostępne również będą monobloki o dużych mocach 18-30 kW, które znajdą zastosowanie w obiektach komercyjnych.

Pompy ciepła typu powietrze-woda split R32 EXCLUSIVE AGILE marki Beretta dostarczają ogrzewanie, chłodzenie i ciepłą wodę użytkową, aby zapewnić komfort o każdej porze roku. Jednostki typu split składają się z dwóch części: zewnętrznej i wewnętrznej, montowanej w budynku, dlatego cicha praca urządzenia to ważny parametr pompy EXCLUSIVE AGILE, która zapewnia dodatkową redukcję poziomu głośności. Niewątpliwym atutem jest wbudowana grzałka elektryczna, która może wspierać pracę pompy ciepła w trakcie wyjątkowo mroźnych dni. Programator zdalnego sterowania (na wyposażeniu pompy) umożliwia łatwe zarządzanie centralnym ogrzewaniem oraz ciepłą wodą użytkową. Pompy ciepła typu split, jak i monoblok mogą współpracować z domową instalacją fotowoltaiczną wykorzystując energię elektryczną pozyskaną z odnawialnych źródeł.

Pompy ciepła do produkcji ciepłej wody użytkowej serii HP-E 260 ACS, ze względu na zdolność odzyskiwania ciepła z powietrza i przekazywania go wodzie użytkowej znajdującej się w zbiorniku, uznawane są za odnawialne źródło o wyjątkowo niskim wpływie na środowisko naturalne z punktu widzenia emisji CO2. Pompy ciepła HP-E 260 ACS zostały zaprojektowane do pracy w temperaturze od -5°C do 32°C. Wszystkie modele pomp ciepła HP-E 260 ACS wyposażono w grzałkę elektryczną, która może być aktywowana bez względu na wartość temperatury zewnętrznej. Pompy ciepła HP-E 260 ACS wyposażone są również w wężownice, do których można podłączyć kocioł lub kominek, a także instalację solarną. Dla pomp serii HP-E można ustawić tryby pracy takie, jak Automatyczny, Ręczny oraz Antylegionella, czyli antybakteryjny.

Z technicznego punktu widzenia, klimatyzator BREVA to pompa ciepła typu powietrze-powietrze. Urządzenie jest oferowane w 12 wersjach (4 w wersji monosplit i 8 w wersji multisplit).Dzięki wersji multisplit, przy zamontowaniu 1 jednostki zewnętrznej i do 4 jednostek wewnętrznych można utrzymać preferowaną temperaturę, aż w 4 pomieszczeniach, co sprawia, że BREVA świetnie sprawdzi się w mieszkaniu, domu oraz małym biurze, również jako doraźne źródło ogrzewania. BREVA korzysta z gazu chłodniczego R32 o wysokiej wydajności i o niskim wpływie na środowisko, dzięki temu urządzenia osiągają klasę efektywności A++, a koszty chłodzenia lub ogrzewania są niższe. Oprócz stabilnej temperatury w pomieszczeniu, BREVA na bieżąco oczyszcza powietrze w pomieszczeniu dzięki filtrom antybakteryjnym i fotokatalitycznym, które zapewniają świeże i zdrowe powietrze.

Programy rządowe takie jak Mój Prąd lub Czyste Powietrze umożliwiają uzyskanie dofinansowania na zakup i montaż pomp ciepła oraz klimatyzatorów (pomp ciepła typu powietrze-powietrze) marki Beretta.

Promocja dla instalatorów: odbycie szkolenia + zakup pompy ciepła = klimatyzator lub przedłużenie gwarancji za 1 zł

Marka Beretta oferuje dodatkowe korzyści dla firm instalacyjnych, które są zainteresowane odbyciem szkolenia autoryzacyjnego z zakresu pomp ciepła.
W trakcie obowiązywania oferty (od 9.03.2023 do 31.12.2023) instalatorzy, którzy odbędą szkolenie z pomp ciepła marki Beretta on-line lub stacjonarnie będą mieli możliwość zamówienia wraz z pompą HYDRO UNIT M promocyjnego produktu w specjalnej cenie 1 zł netto.

Do wyboru będą dwa produkty:
• klimatyzator Breva 9000-1 o wartości ok. 3700 zł netto
lub
• „Gwarancja na 5-tkę” – przedłużenie gwarancji na pompę ciepła do 5 lat o wartości ok. 1000 zł netto.

W celu skorzystania z oferty należy w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty odbycia szkolenia dokonać zamówienia poprzez formularz on-line dostępny pod adresem: kliknij
Zasady wyżej wskazanej promocji są dostępne w Regulaminie promocji szkoleniowej pod linkiem: kliknij.
Obserwuj nasze profile na mediach społecznościowych, żeby być na bieżąco!
Facebook
LinkedIn
YouTube

Beretta jest częścią Grupy Riello, która została założona w 1922 r., lidera w dziedzinie produktów i usług w zakresie ogrzewania i klimatyzacji. Z siedzibą w Legnago (Włochy), Riello działa w ponad 120 krajach. Riello jest częścią Carrier, wiodącego światowego dostawcy innowacyjnych technologii HVAC, chłodniczych, przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i automatyki budynkowej. Aby uzyskać więcej informacji o grupie, odwiedź www.riello.com

Bezpłatna prenumerata