Na zdjęciu od lewej: Paweł Ott – Country Sales Director, Wojciech Rachwał i Jacek Rachwał – firma INSTALATOR z Brzozowa, Sławomir Nelke – Dyrektor ds. Sprzedaży marki Beretta, Wojciech Kawa – Manager Regionu

Na zdjęciu od lewej: Paweł Ott – Country Sales Director, Wojciech Rachwał i Jacek Rachwał – firma INSTALATOR z Brzozowa, Sławomir Nelke – Dyrektor ds. Sprzedaży marki Beretta, Wojciech Kawa – Manager Regionu

Benefit Beretta, czyli wyścig po weekend z Ferrari!

W styczniu br. wystartowała kolejna edycja Benefit Beretta – programu dedykowanego dla firm instalacyjnych i serwisowych, które kupują i montują urządzenia marki Beretta. Głównym celem uczestnika tego programu jest możliwość spełnienia marzenia i wygrania na weekend auta marki Ferrari, a dodatkowo skorzystania z wielu benefitów, m.in. stałego przychodu z montażu i uruchamiania urządzeń marki Beretta czy też voucherów do takich sklepów, jak: Allegro, Zalando, Euro RTV AGD, wakacje.pl oraz kart podarunkowych na stacje paliw. W drugim roku działania programu marka Beretta przygotowała nie lada niespodziankę – wszystkie wartości punktowe produktów zostały podwojone.

Uczestnikami Benefit Beretta mogą być firmy instalacyjne i serwisowe, które kupują i montują urządzenia marki Beretta (nie jest wymagana umowa autoryzacyjna) i nie posiadają ważnej umowy dealerskiej z RUG Riello Urządzenia Grzewcze S.A. Biorąc udział w programie, można otrzymać nagrody w zamian za zakupy i rejestrację produktów marki Beretta na dedykowanej platformie lub poprzez sms oraz rywalizować z innymi uczestnikami o nagrodę główną, którą jest weekend z Ferrari.
Główna nagroda pierwszej edycji Benefit Beretta 2022 trafiła już do Wojciecha Rachwała – firma INSTALATOR z Brzozowa, który będzie miał okazję przetestować Ferrari F8 Tributo. Pan Wojciech jest również od kilku lat Złotym Ambasadorem Marki Beretta, ponieważ m.in. jakość jego usług oferowanych użytkownikom urządzeń marki Beretta jest przez nich wysoko oceniania oraz doceniana.

Za co nagradzamy w Benefit Beretta?
W programie nagradzane są zakupy wybranych produktów z oferty marki Beretta. Aktualna lista produktów premiowanych wraz z punktacją jest zawsze dostępna na stronie www.benefit-beretta.pl.
Aby zarejestrować zakupione produkty, wystarczy zalogować się na swoje konto w programie i wpisać w zakładce „Rejestracja produktu” numer seryjny urządzenia, a punkty zostaną automatycznie naliczone na koncie. Rejestracji można dokonać również, korzystając z dedykowanej bramki SMS. Zakup produktu musi nastąpić w czasie trwania programu.

Na czym polega rywalizacja?
Za zakończenie programu przygotowano atrakcyjną nagrodę główną dla uczestnika, który dokona największych zakupów i zarejestruje najwięcej punktów na swoim koncie. Wygrana osoba otrzyma voucher uprawniający do wypożyczenia samochodu marki Ferrari na weekend. Sportowe emocje gwarantowane!
Przez cały czas trwania „wyścigu” swoją pozycję można śledzić w zakładce Ranking.

Jakie benefity można otrzymać?
Warto również wspomnieć, że instalatorzy, którzy zdecydują się przejść szkolenie autoryzacyjne, mogą korzystać z takich benefitów, jak płatność za montaż i uruchomienie urządzeń. Aby zapisać się na szkolenie autoryzacyjne wystarczy uzupełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.beretta.pl/oferta-szkoleniowa.
Dodatkowo dla uczestników przewidziane są specjalne akcje promocyjne.

Benefit Beretta to:
– wysokie premie za montaż i uruchomienie urządzeń,
– vouchery do znanych sklepów oraz karty podarunkowe na stacje paliw,
– podwojona liczba punktów za urządzenia,
– oferty specjalne i promocje dla uczestników.

Bezpłatna prenumerata