Rury FRÄNKISCHE teraz bezpośrednio od producenta

…z myślą o przyszłych sukcesach w Polsce

 Niemiecka firma Fränkische Rohrwerke GmbH & Co.KG, jeden z wiodących na świecie innowacyjnych producentów rur gładkich i karbowanych z tworzyw sztucznych, postanowiła bezpośrednio dostarczać swoje produkty do Polski.

 Danuta Szutkowska Country Manager

Danuta Szutkowska wzmocni zespół Działu Instalacji Wewnętrznych, wnosząc do niego swoje bogate doświadczenie i odpowiedzialność. Jej rozległe know-how w zakresie branży grzewczej i sanitarnej będzie teraz służyło działaniom FRÄNKISCHE na rynku polskim.
Danuta Szutkowska pracowała blisko 15 lat w zespole sprzedaży jednego z wiodących producentów systemów grzewczych, gdzie pełniła funkcję kierownika produktu.
Dzisiaj z optymizmem rozpoczyna pracę w FRÄNKISCHE. „Pozycja country managera w zakresie instalacji wewnętrznych w firmie FRÄNKISCHE  jest dla mnie nowym wyzwaniem, które chętnie podejmuję” mówi Danuta Szutkowska.
Praca Danuty Szutkowskiej zapewni polskim klientom bezpośredniego partnera w rozmowach handlowych, z którym można kontaktować się na miejscu, co stworzy optymalne warunki dla przyszłego rozwoju sprzedaży w Polsce.
„Dział Instalacji Wewnętrznych osiągnął w ostatnich latach imponujący wzrost obrotów na rynkach Europy Wschodniej. Dlatego, szczególnie w przypadku polskiego rynku, naturalną konsekwencją jest zatrudnienie własnego pracownika, który pomoże w budowaniu bezpośrednich kontaktów z klientami” uzasadnia decyzję FRÄNKISCHE Marco Schnös, kierownik exportu Działu Instalacji Wewnętrznych.

Firma FRÄNKISCHE Rohrwerke, której główna siedziba znajduje się w Niemczech, jest niezależnym finansowo przedsiębiorstwem rodzinnym zatrudniającym 2200 osób w swoich oddziałach na całym świecie: w Niemczech, Europie, Azji i USA.
FRÄNKISCHE łączy 100-letnią tradycję z wiedzą i dążeniem do innowacyjnych rozwiązań, które zaowocują w przyszłości. Nieustannie doskonali swoje kompetencje techniczne w zakresie produkcji rur z tworzyw sztucznych: jednorodnych, wielowarstwowych i karbowanych. Inteligentne i zaawansowane technicznie systemy rur wielowarstwowych  do instalacji grzewczych i wody pitnej, jak również jednorodne rury tworzywowe do ogrzewania płaszczyznowego zapewniają FRÄNKISCHE wiodącą pozycję w dziedzinie produkcji i sprzedaży systemów rurowych.

W ofercie…. 

…systemy rurowe do c.o. i cieplej i zimnej wody użytkowej

Wszystkie elementy szerokiego asortymentu o średnicach 12-75 mm są perfekcjnie do siebie dopasowane i pozwalają na ogromną swobodę w wyborze rodzaju rur i złączek w obrębie oferty FRÄNKISCHE bez obawy o szczelność połączeń. Zarówno rury wielowarstwowa, jak i w pełni tworzywowe mogą współpracować ze złączkami zaprasowywanymi alpex. Zaletą tych innowacyjnych złączek jest to, że można je zaprasowywać trzema konturami szczęk: F, TH i B. Dodatkowo rury o średnicach 16, 20 i 26 mm mogą być łączone z użyciem złączek zatrzaskowych alpex-plus. Wysokiej jakości złączki alpex-plus, ze względu na możliwość montażu nawet w bardzo ciasnych miejscach, są doskonałą alternatywą dla złączek skręcanych i zaprasowywanych w trudnych sytuacjach, których na budowie nie brakuje.

…systemy kanałów do wentylacji

Nowym produktem w ofercie  firmy jest „profi-air – opracowany przez FRÄNKISCHE  system do kontrolowanej wentylacji pomieszczeń mieszkalnych. Tworzą go rury o spłaszczonym przekroju, który minimalizuje opory przepływu powietrza oraz innowacyjne kształtki łączące i elementy uszczelniające.
FRÄNKISCHE jest w stanie zaoferować odpowiednie i bezpieczne rozwiązania każdego problemu, który wystąpi podczas montażu.

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017