Złote Medale na Budmie także dla branży HVAC

Zbliżają się Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2018. Wyróżnienia targowe Złote Medale MTP zostały przyznane już teraz. Wśród 35 równoważnych nagród dla branży budowlanej znalazły się też te związane z branżą HVAC.
Nagrody zostały przyznane produktom wybranym wśród zgłoszeń wystawców. Dodatkowo, głos oddać mogą odbiorcy tych produktów i goście targowi – wszystkie nagrodzone produkty biorą udział w dodatkowym głosowaniu Złoty Medal MTP – Wybór Konsumentów. Głosować można za pośrednictwem strony internetowej do miesiąca po zakończeniu targów (2 marca 2018) oraz w trakcie trwania targów w specjalnych Strefach Mistrza.

Nagrodzone produkty związane z branżą HVACR:
hybrydowy wentylator dachowy MAG-200 (Uniwersal)
Nasada hybrydowa typu MAG-200 to wentylator dachowy wykonany z laminatu poliestrowo-szklanego barwiony w dowolny kolor wg tabeli RAL. Wentylator MAG występuje w dwóch odmianach konstrukcyjnych: MAG 200/AC – wentylator napędzany silnikiem z wirującym stojanem niskiej mocy, z możliwością regulacji obrotów w zakresie 40-100%, wydajność 800 m3/h i MAG 200/EC – wentylator napędzany silnikiem elektronicznie komutowanym, niskiej mocy, dwubiegowym. Nasada przy wyłączonym silniku elektrycznym stanowi formę stacjonarnej nasady grawitacyjnej o niskim współczynniku oporu własnego. W przypadku braku warunków potrzebnych do działania wentylacji grawitacyjnej użytkownik może włączyć mechaniczną pracę wentylatora.

System M (Glen Dimplex) 
To pompy ciepła do grzania i chłodzenia Dimplex nowej generacji, których modułowa konstrukcja jest wręcz unikalna i wyznacza nowe standardy na rynku pomp ciepła. Te doskonałe urządzenia wyróżniają się wyjątkowo niskim zapotrzebowaniem na miejsce, doskonałym wzornictwem i wydajnością, oferują nieprawdopodobnie cichą pracę i komfort. Są one bardzo wszechstronne i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. 

Bezpłatna prenumerata