Wiosenna edycja szkoleń z zakresu pomp ciepła NIBE

Szwedzki koncern NIBE to globalny gracz i lider rynku rozwiązań w zakresie zrównoważonej energii w Europie, produkujący wysokiej klasy pompy ciepła już od ponad 40 lat. Jednym z priorytetowych elementów jego działalności jest kształcenie specjalistów w zakresie projektowania i instalacji z wykorzystaniem pomp ciepła marki NIBE. Kompleksowe szkolenia techniczne, których organizatorem na polskim rynku jest NIBE-BIAWAR Sp. z o.o., służą poszerzeniu wiedzy, podniesieniu kwalifikacji oraz przygotowaniu do samodzielnego doboru i montażu pomp ciepła NIBE. Celem jest opanowanie teorii i praktyki z zakresu instalacji z pompami ciepła.

Szkolenia z powietrznych pomp ciepła NIBE odbędą się:

– 12.03.2024 w Kielcach

– 14.03.2024 w Łodzi

– 19.03.2024 w Krakowie

– 9.04.2024 w Bydgoszczy

– 16.04.2024 w Szczyrku

– 20.05.2024 w Redzie k. Gdańska

Szkolenie z gruntowych pomp ciepła NIBE zaplanowane jest na 4.04.2024 w Mszczonowie.

Zakres szkoleń NIBE obejmuje obszerną wiedzę dotyczącą możliwości wykorzystania pomp ciepła / doboru mocy grzewczej pompy ciepła do budynku / budowy, parametrów i konfiguracji pomp ciepła / akcesoriów do pomp ciepła NIBE / zasobników c.w.u. i zbiorników buforowych NIBE / schematów hydraulicznych – aktywne schematy NIBE / funkcji sterownika i możliwości automatyki – wytyczne wykonawcze / tworzenia ofert / porównania kosztów eksploatacji / pierwszego uruchomienia / warunków gwarancji. A także: wytyczne projektowe oraz praktyczne wskazówki dotyczące montażu pomp ciepła NIBE, poparte przykładami z rzeczywistych instalacji oraz obsługę programu obliczeniowo-doborowego NIBE DIM.

Uczestnikom szkolenia organizator zapewnia:

– przerwy kawowe oraz lunch

– oprogramowanie NIBE DIM

– prezentacje szkoleniowe

– katalogi, cenniki, ulotki

– certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Zapisy na szkolenia

Szczegółowe informacje i harmonogram szkoleń

Instalatorów, którzy posiadają doświadczenie w montażu pomp ciepła NIBE i są zainteresowani szkoleniami zaawansowanymi lub serwisowymi, NIBE-BIAWAR zaprasza do kontaktu: szkolenia.nibe@biawar.com.pl.

Bezpłatna prenumerata