StandOUT. ISH 2019. Zagłosuj na stoiska polskich wystawców!

W ramach sześćdziesiątej dziewiątej edycji StandOUT. architekci współpracujący z portalem Exspace nominowali 66 polskich wystawców ISH 2019. Każdemu stoisku można przydzielić punkty [1-5], gdzie [5] jest najwyższą notą. Głosowanie kończy się Głosowanie kończy się 17 kwietnia 2019 roku. Laureatów poznamy 18 kwietnia br.

Wśród 2532 wystawców ISH 2019 zaprezentowało się 96 firm z Polski. Tradycyjnie już po największych targach na świecie portal Exspace.pl organizuje StandOUT. – plebiscyt na polskie stoiska, które poprawiają standardy architektury i wzornictwa w branży wystawienniczej. Celem StandOUT.  jest promocja polskich firm, których prezentacje marek i produktów wyróżniają się na największych imprezach wystawienniczych w Europie i na świecie.

Laureaci StandOUT. – faworyci publiczności głosującej za pośrednictwem Internetu oraz zwycięzcy prestiżowych Wyróżnień Honorowych nominowani przez Kapitułę Plebiscytu – otrzymają Dyplomy oraz Pakiety Promocyjne o łącznej wartości 7500 zł ufundowane przez portal Exspace.pl.

Serwis online prezentujący polskich wystawców 
Zagłosuj na swoich ulubionych nominowanych 

Partnerem StandOUT. ISH 2018 są Targi Frankfurt, Przedstawicielstwo w Polsce Piotr Łukaszewicz, Warszawa. StandOUT. realizowany jest przez portal Exspace.pl od roku 2012. Fakt, że konkurs odbywa się wirtualnie sprawia, że grono głosujących jest bardzo zróżnicowane branżowo i daleko wykracza poza temat danej wystawy. W dotychczasowych sześćdziesięciu siedmiu edycjach StandOUT. oddano ponad 152 000 głosów. Dzięki StandOUT. udział w targach to nie jednorazowe odwiedziny stoiska. To możliwość powracania do wizerunku marki i oferty produktowej wielokrotnie.

Bezpłatna prenumerata