Resideo na targach Instalacje 2024 zaprezentuje nowe rozwiązania…

Podczas Targów Instalacje 2024 w Poznaniu, Resideo zaprezentuje produkty i rozwiązania pomagające konsumentom i instalatorom w radzeniu sobie na co dzień z rosnącymi wyzwaniami związanymi z zarządzaniem energią, komfortem, wodą i bezpieczeństwem. 

Na targach Instalacje w Poznaniu będziemy prezentować produkty, które poprawiają jakość życia w  naszych domach. Nowocześni konsumenci coraz częściej poszukują rozwiązań, które niezauważalnie, w intuicyjny sposób integrują się z ich codziennym życiem, jednocześnie pomagając oszczędzać czas, wodę i energię. Zwiększając efektywność energetyczną, rozwiązania te równocześnie podnoszą komfort przebywania w domu oraz redukują rachunki za media. Zapraszamy wszystkich odwiedzających targi, aby przyszli na nasze stoisko i na własne oczy przekonali się, jak produkty i rozwiązania Resideo mogą zmienić naszą codzienną przestrzeń i jakość życia” – mówi Marek Arndt, dyrektor sprzedaży Resideo. 

Resideo będzie prezentować:

  • Proste rozwiązania dla maksymalnego komfortu: w tym produkty Honeywell Home od Resideo, takie jak system evohome, wielostrefowy regulator ogrzewania podłogowego HCC100 oraz termostaty pokojowe DT4.
  • Niezawodne rozwiązania dla ochrony wody: w tym filtry z płukaniem wstecznym  F76, F74 od Resideo oraz filtr FK06 z regulatorem ciśnienia i funkcją opłukiwania. Urządzenia te zaprojektowane są tak, aby pomagać w usuwaniu zanieczyszczeń i osadów z systemów wodnych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych, odgrywając ważną rolę w kwestii poprawy wygody użytkowników w codziennym użytkowaniu.
  • Rozwiązania dla bezpieczeństwa i ochrony życia: kompleksowa oferta czujników dymu i tlenku węgla, mająca na celu ochronę domu i jego mieszkańców.
  • Rozwiązania zapobiegające kosztownym szkodom wyrządzonym przez wodę: czujnik zalania Wi-Fi Resideo L1 oraz zawór odcinający wodę Wi-Fi Resideo Braukmann L5 – połączone za pomocą aplikacji Resideo Smart Home – tworzą kompletny system wykrywania i zapobiegania wyciekom wody, który pomaga chronić dobytek oraz konstrukcję domu przed potencjalnie kosztownymi naprawami.

Ochrona tego co najważniejsze, oznacza również dostarczanie rozwiązań zabezpieczających przed zagrożeniami, których nie możemy dostrzec gołym okiem. Zagrożenia te to między innymi wycieki wody czy ulatniający się czad oraz inne groźne dla życia i zdrowia gazy. Dlatego nasza seria produktów do kontroli wody L Series i linia czujników przeciwpożarowych, dymu oraz tlenku węgla są ważną częścią naszej oferty. Chcemy pomóc instalatorom i konsumentom jak najlepiej zabezpieczyć ich własne domy oraz domy i mieszkania klientów – dodaje Marek Arndt.

Odwiedzający mogą zobaczyć zaawansowane produkty w akcji, porozmawiać z ekspertami firmy i otrzymać indywidualne porady. 

Podczas targów instalatorzy mogą dołączyć do programu lojalnościowego, Resideo Academy i zapisać się do newslettera, co pozwoli profesjonalnym instalatorom być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami od Resideo.

Bezpłatna prenumerata