Program lojalnościowy Lindab Instalator AC


Rusza program lojalnościowy Lindab Instalator AC dedykowany firmom, które zajmują się profesjonalnym montażem klimatyzatorów TCL, Mistral i Brisse, zakupionych w Lindab lub u naszych dystrybutorów.
Kupując produkty z oferty Lindab, instalator otrzymuje wysokiej jakości urządzenia pełne nowoczesnych i intuicyjnych funkcji, z gwarancją aż do 8 lat, a także pomoc ekspercką i dodatkowe korzyści w postaci możliwości otrzymania wartościowych nagród rzeczowych. Wystarczy, że zarejestruje swoją firmę w Programie, zacznie zbierać punkty i wymieniać je na atrakcyjne nagrody, wśród których są m.in. sprzęt RTV i AGD, narzędzia monterskie czy karty podarunkowe.
Żeby zbierać punkty w Programie Lindab Instalator AC należy:
• zarejestrować swoją firmę w Programie;
• kupić klimatyzatory marek TCL, Mistral lub Brisse;
• zamontować urządzenie u klienta i zrobić zdjęcia zamontowanego klimatyzatora / jednostki wewnętrznej oraz agregatu (zdjęcia muszą spełniać parametry opisane
• w regulaminie);
• zarejestrować urządzenie na swoim koncie Uczestnika na stronie Programu i dodać zdjęcia urządzenia.
Po weryfikacji przesłanych zdjęć jednego klimatyzatora, na koncie uczestnika Programu dodawany jest 1 punkt. W przypadku systemów Multi Split i zgłoszeniu 2, 3 lub 4 jednostek wewnętrznych uczestnik otrzymuje 2, 3 lub 4 punkty (1 punkt za każdą jednostkę wewnętrzną). Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów uczestnik będzie miał możliwość wyboru nagrody dostępnej w katalogu.
www.lindab-instalator.pl

Bezpłatna prenumerata