Październikowe targi w EXPO XXI Warszawa

W dniach 11-13 października 2018 r. w EXPO XXI Warszawa odbędą się dwa wydarzenia targowe – TermoEXPO Targi Ekologicznego Ogrzewania i Termomodernizacji oraz RE-energy Targi Energii Odnawialnej.

Targi TermoEXPO skierowane są zarówno do osób zainteresowanych sektorem ciepłowniczym, ekologicznym ogrzewaniem i termomodernizacją oraz do osób, którym bliski jest temat dbania o lepszą jakość powietrza oraz środowiska, w którym żyjemy. Wśród wystawców nie zabraknie m.in. firm specjalizujących się w instalacji pomp ciepła czy fotowoltaiki. Pojawi się także bogata oferta ekologicznych kotłów zasilanych biomasą, biogazem czy ekogroszkiem. Swoje pięć minut będą miały technologie powiązane z termomodernizacją, termoizolacją, rekuperacją.

Tegoroczna edycja targów upłynie pod znakiem walki ze smogiem i niską emisją. W związku z niekorzystnym stanem powietrza w naszym kraju, zwłaszcza w okresie zimowym, na szczególną uwagę zasługiwać będą nowe modele kotłów grzewczych spełniające coraz bardziej restrykcyjne normy ekologiczne. Jednocześnie stwarzamy przestrzeń dla niezależnych dostawców energii elektrycznej i gazu ziemnego. Ważnym punktem będzie również szeroka informacja w zakresie uzyskania dofinansowania na wymianę pieców.

Targi RE-energy EXPO to unikatowe wydarzenie targowe dedykowane wszechstronnemu tematowi odnawialnej energii (OZE), podczas którego zostaną przedstawione najnowocześniejsze rozwiązania i technologie. Targi RE-energy to nie tylko pokazanie jak w prosty sposób zadbać o środowisko, ekologicznie dostarczyć i generować energię, ale to również możliwość poszerzenia dotychczasowej wiedzy o energetyce i ekologii poprzez konferencje tematyczne czy poszerzanie sieci kontaktów w strefie networkingu biznesowego.

Więcej o targach na stronach: http://termoexpo.pl i http://reenergyexpo.pl

Bezpłatna prenumerata