Zmiany w programie Caius

Od 7 maja 2018 rejestracja urządzeń w programie możliwa jest wyłącznie dla produktów, które zostały zakupione w punktach sprzedaży posiadających ważną Akredytację Immergas.

Identyfikacja Akredytowanych Punktów Sprzedaży będzie możliwa poprzez ich specjalne oznaczenie. Rozpoznasz je dzięki dedykowanym znakom AKREDYTACJI IMMERGAS, wyróżniającym jedynie wybrane punkty dystrybucji produktów Immergas.

Wyszukiwarka punktów posiadających ważną Akredytację Immergas, dostępna na stronie programu Caius, umożliwia w szybki i łatwy sposób wyszukanie punktów sprzedaży z aktualną Akredytacją.

Kliknij w poniższy link i sprawdź czy hurtownia, w której się zaopatrujesz posiada Akredytację Immergas www.caius.pl/Gdzie-kupic.

Nowa odsłona programu to jeszcze więcej korzyści. Od 7 maja dla wybranych modeli kotłów kondensacyjnych obowiązują nowe, wyższe stawki premii. Już teraz za zakup i montaż wszystkich kotłów z serii Hercules możesz uzyskać 400 zł premii.

Lista aktualnie premiowanych urządzeń www.caius.pl/Produkty-promocyjne

Pompy ciepła Audax Top, Magis Pro oraz Magis Combo to nowe produkty, które dołączyły do programu. Rejestrując jedno z poniższych urządzeń na kartę Visa Immergas zostanie przyznana atrakcyjna premia nawet do 1000 zł.

Nowa strona https://www.caius.pl to przede wszystkim nowocześniejsza, bardziej przejrzysta struktura, intuicyjna nawigacja, atrakcyjna szata graficzna oraz lepsza dostępność do informacji o nowościach w programie. Dzięki technologii RWD możesz swobodnie korzystać ze strony, rejestrując produkty zarówno na komputerze, smartfonie czy tablecie.

Bezpłatna prenumerata