Klimas Wkręt-met Promotorem Częstochowskiej Gospodarki


Klimas Wkręt-met został wyróżniony nagrodą Promotora Częstochowskiej Gospodarki. Jest to tytuł przyznawany za zaangażowanie w działania na rzecz rozwoju lokalnej przedsiębiorczości oraz propagowanie postaw aktywności obywatelskiej.
Wręczenie nagród odbyło się 28 sierpnia w Filharmonii Częstochowskiej. Nagrodę Promotora Częstochowskiej gospodarki z rąk prezydenta miasta Krzysztofa Matyjaszczyka, odebrał Paweł Klimas, dyrektor ds. rozwoju biznesu i członek zarządu w Klimas Wkręt-met.
Klimas Wkręt-met od ponad trzydziestu lat jest obecny na rynku materiałów budowlanych. Producent systematycznie rozwija się na rynku krajowym i eksportowym, obecnie jego wyroby docierają do ponad 60 państw na świecie.
Dzięki doświadczeniu wysokiej klasy specjalistów, współpracy z producentami różnych branż, nowym inwestycjom oraz dialogowi z klientami, marka Klimas Wkręt-met jest synonimem najwyższej jakości zamocowań, stosowanych w branży budowlanej.
Myśląc o naszym sukcesie, nie możemy zapomnieć o miejscu, w którym działamy – mówi Paweł Klimas, reprezentujący firmę na gali rozdania nagród. – Działając globalnie, pielęgnujemy nasze korzenie, co nie byłoby możliwe bez dialogu z lokalną społecznością. Dlatego ta nagroda ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ dzięki niej czujemy jeszcze większą odpowiedzialność i nasz wpływ na rozwój regionu.

Bezpłatna prenumerata