Jubileuszowa Gala 30-lecia obecności firmy Viessmann w Polsce


22 września 2022 r. w pięknej scenerii Hotelu DoubleTree by Hilton Łódź odbyła się uroczysta Gala uświetniająca obchody Jubileuszu 30-lecia obecności marki Viessmann na polskim rynku. Wydarzenie było doskonałą okazją do spotkań, wspomnień, podsumowania minionych 30 lat oraz wspólnego świętowania.
Tegoroczna Gala Viessmann miała wyjątkowy charakter ze względu na Jubileusz 30-lecia powstania działalności przedsiębiorstwa na polskim rynku. Firma Viessmann, w ramach podziękowania za wieloletnią współpracę, zaprosiła na Galę pracowników, partnerów handlowych i przyjaciół marki. Firma Viessmann rozpoczynając swoją działalność w Polsce nadała tempo rozwoju rodzimej branży grzewczej pod każdym względem. Dzięki temu, może dziś świętować nie tylko 30-lecie obecności na polskim rynku, ale również 30-lecie działań na rzecz klimatu, edukacji oraz partnerstwa. Zespołowe działanie, zorientowanie na cel i odpowiedzialność – to wartości, na których Viessmann opiera swoje działania od początku działalności w Polsce. Jak powiedział Gość Specjalny Gali, Krzysztof Wielicki, ikona światowego himalaizmu: – W zespole świadomość, że nie jesteś sam, stanowi psychiczną kotwicę, ponieważ wysiłek jest niejako dzielony na kilka osób.
To właśnie działanie zespołowe przynosi firmie Viessmann wymierne rezultaty w postaci wiodącego miejsca w branży oraz zaufania, jakim obdarzają ją partnerzy i klienci.
W Viessmann cenimy relacje oparte na zaufaniu, wiarygodność, lojalność oraz umiejętność współpracy. Dziękuję, że od tylu lat jesteście z Viessmann i chcecie dzielić tę drogę na sam szczyt razem z nami. To właśnie dzięki Wam zaangażowaniu i aktywności, udaje nam się realizować śmiałe cele i zamierzenia! – podsumował spotkanie Sebastian Walerysiak, prezes zarządu Viessmann.

Bezpłatna prenumerata