Jubileusz 15-lecia Grupy SBS w filmowym stylu

Od redakcji…

Grupa SBS zawsze miała dobre pomysły, i to nie tylko te związane z prowadzeniem biznesu (a ten jak pokazuje 15 lat funkcjonowania na rynku ma się świetnie), ale i trafione pomysły na organizację imprez targowych czy – właśnie teraz – gali jubileuszowej.
Gala 15-lecia Grupy SBS poprowadzona w filmowym stylu pokazała, że firma ma duże poczucie humoru. Nie było wzniosłych podsumowań, kreowania marek, czy chwalenia się osiągnięciami (o tych jednak dosłownie w „dwóch słowach” w części „..od SBS-u”), ale …Sławomir Maciejewski, prezes zarządu i Maciej Korycki, dyrektor, w swoich krótkich wystąpieniach jasno dali do zrozumienia, że dla SBS-u zawsze najważniejsi byli ludzie (pracujący w firmach należących do Grupy, klienci, pracownicy…). Im właśnie za te 15 lat wspólnego trudu szczerze, aczkolwiek dowcipnie, podziękowali.
Filmowy charakter imprezy podkreślił także sam prowadzący, jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów młodego pokolenia – Maciej Stuhr i choć sam nie dostał żadnej nagrody, z klasą przyznał je innym w iście oscarowych kategoriach. Była więc kategoria: najlepszy reżyser (za doskonałą reżyserię rozwoju firmy), najlepszy scenariusz (za niekończącą się pomysłowość w działaniu), najlepsza rola kobieca (za góralską klasę i styl), najlepsza rola męska (za wszechstronność w odgrywaniu wielu ról) i wiele innych. W kategoriach wyróżniono nie tyle największych Partnerów Grupy SBS, lecz ludzi w jakiś sposób najbardziej charyzmatycznych, o wyraźnych cechach osobowościowych czy osiągnięciach wartych docenienia.
Przyznane statuetki tylko trochę może odbiegały od Oscarów, ale dla wyróżnionych na pewno ich znaczenie jest niebagatelne. Podczas części oficjalnej oczywiście nie zabrakło też podziękowań dla dostawców.
Atrakcją wieczoru był koncert Macieja Miecznikowskiego, człowieka, który gra dosłownie „dla każdego”. Były więc covery muzyki polskiej i zagranicznej i jego własne utwory, m.in. z czasów zespołu Leszcze. Przyznać też trzeba, że dobrze wybrano miejsce na świętowanie jubileuszu – hotel Narvil Conference & Spa w Serocku pod Warszawą to obiekt o bardzo wysokim standardzie i naprawdę świetnej kuchni.
Jednym słowem 7 stycznia 2017 r.: było stylowo, z klasą i …mroźnie.

Słowo od SBS-u

Grupa SBS ma już 15 lat!

Zaczynając współpracę w 2002 roku, mało kto z nas liczył na wielki sukces. Dziś, po 15 latach działalności, należymy do grona 500 największych polskich przedsiębiorstw (6. miejsce w woj. łódzkim), przekroczyliśmy 500 mln obrotu netto oraz jesteśmy niekwestionowanym liderem w swojej branży. Wielki szacunek i podziękowania dla wszystkich autorów tego dorobku, zwłaszcza dla Hurtowni zrzeszonych w ramach Grupy SBS.

15 lat Grupy SBS – sukcesy

15 lat wspólnego działania pod szyldem Grupy SBS – to zdanie zdecydowanie napawa dumą i motywuje do dalszego działania. Motywacją są też z pewnością nagrody i wyróżnienia, zwłaszcza te otrzymane w ostatnim czasie, w tym:
•    zaliczenie do grona 500 największych polskich przedsiębiorstw (Lista 500 „Rzeczpospolitej);
•    Perła Polskiej Gospodarki (już po raz czwarty!);
•    Certyfikat „Złoty Płatnik” (Grupy Euler Hermes);
•    tytuł Najważniejszego Polskiego Branżowego Wydarzenia Roku 2015 dla Targów Grupy SBS (wg czytelników portalu Ryneklazienek.pl).

15 lat Grupy SBS – Marki Własne

Przez 15 lat działalności udało się nam stworzyć 3 Marki Własne – Keller, Delfin i Nanopanel.
1.    Marka Keller to produkty instalacyjno-grzewcze dedykowane odbiorcom profesjonalnym.
2.    Marką Nanopanel sygnowane są produkty będące mistrzami dobrych cen.
3.    Marka Delfin to natomiast systemy sanitarne do kuchni i łazienki.
Łącznie w ofercie trzech powyższych marek obecnie znajduje się aż ponad 3000 profesjonalnych produktów!

15 lat SBS Grupy – dziękujemy!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia powyższych sukcesów, zwłaszcza 90 Hurtowniom Partnerskim Grupy SBS – od tych najmniejszych po największe. Bo to tak naprawdę Wasz jubileusz i Wasz sukces, owoc Waszej codziennej, ciężkiej pracy. Podziękowania należą się też dla dostawców, z którymi współpracujemy na każdym kroku naszej działalności – obecnie jest to aż ponad 220 firm! Bardzo Wam za te lata współpracy jesteśmy wdzięczni.

15 lat Grupy SBS – życzenia

Wszystkim, których codziennie spotykamy na naszej zawodowej drodze, życzymy kolejnych przynajmniej 15 lat równie owocnej współpracy w atmosferze stale rosnącego zaufania. Rozwijajcie się bardzo dynamicznie, osiągając nieskończenie duże zyski i ogromną satysfakcję z powadzonych biznesów.

Instalnews - bezpłatny biuletyn e-czasopisma InstalReporter 1/2018 12/2017 4/2017