Instalator Systemowy Vaillant

Vaillant zdecydował się na wdrożenie certyfikatu Instalator Systemowy ze względu na zapotrzebowanie rynku na kompleksowe usługi instalacyjne (ogrzewanie, c.w.u., wentylacja, chłodzenie, instalacje słoneczne, zintegrowane sterowanie), będące dopełnieniem oferty.

Instalator Systemowy jest to certyfikat nadawany autoryzowanym firmom, które mają uprawnienia na gamę produktów marki Vaillant i które jednocześnie zdobyły wysokie kwalifikacje w ich montażu i serwisowaniu.

Według badań publikowanych na „Forach Fachowców” około 20% klientów oczekuje wykonania instalacji z „jednej ręki”. Dobitnie wskazuje to, że klienci coraz częściej oczekują systemowych rozwiązań, które pozwolą im zaoszczędzić pieniądze i czas oraz zagwarantują jakość wykonania całej instalacji. Ponadto wymagania prawne dotyczące energochłonności w budownictwie (WT2017 i WT2021) silnie preferują rozwiązania systemowe.

Certyfikat Instalatora Systemowego pomoże inwestorom szybko zidentyfikować te firmy, które wykonają cały system ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, ciepłej wody użytkowej, instalacji słonecznej i sterowania. Korzyści płynące z wybrania usług Instalatora Systemowego to między innymi:

  • wykonanie całej instalacji przez jedną firmę
  • jakość montażu poparta autoryzacją firmy Vaillant
  • serwis i przeglądy gwarancyjne wykonywane przez jedną firmę
  • możliwość negocjacji atrakcyjniejszej ceny ze względu na szeroki zakres prac
  • fachowe doradztwo i pomoc w doborze instalacji

Tutaj znajduje się wyszukiwarka Instalatorów Systemowych

Bezpłatna prenumerata