Immergas – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Okres Świąt Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas. Czas spotkań rodzinnych, dzielenia się prezentami i wspólnego świętowania. W tym roku Immergas umożliwił swoim klientom zostanie Świętymi Mikołajami i podarowanie prezentów dzieciom najbardziej potrzebującym wsparcia.
Jedno kliknięcie na link przesłany przez Immergas oznaczało 100 zł, które firma przekaże Fundacji. Akcja trwała do 17 grudnia.
Środki otrzyma Fundacja „Dom w Łodzi” prowadząca Dom Dziecka dla Dzieci Chorych. To wyjątkowe, bezpieczne i przytulne miejsce powstało dla ciężko chorych, niepełnosprawnych, porzuconych dzieci, które dotychczas mieszkały na oddziałach szpitalnych, w hospicjach lub w domach pomocy społecznej. Pracownicy Domu Dziecka robią wszystko, by dzieci były szczęśliwe. Starają się tworzyć kochającą rodzinę, w której każdy ma swoje ważne miejsce. Otaczają dzieci codziennym wsparciem medycznym, a fundacyjna rodzina składa się ze specjalistów, terapeutów i rehabilitantów. Ten wyjątkowy Dom rozwija, pomaga realizować pasje, zainteresowania i walczy o spełnianie marzeń.
Immergas dzięki pomocy klientów przekaże 50 000 zł na Fundację „Dom w Łodzi”.

Bezpłatna prenumerata